Povezane vesti

Vozi, imam bombe, ubio sam ljude! Otkrivene jezive reči ubice iz Mladenovca tokom bekstva nakon masakra

Vozi, imam bombe, ubio sam ljude! Otkrivene jezive reči ubice iz Mladenovca tokom bekstva nakon masakra

Mondo 21.03.2024
Devojka koja je bila u istom taksiju sa U.B. koji je osumnjičen za masakr u mladenovačkim selima, ispričala je detaljno šta se dogodilo te večeri. Devojka koja je bila u istom taksiju sa U.B. koji je osumnjičen za masakr u mladenovačkim selima… »
"Reci svima za mene, da sam kralj i car": Potresna priča devojke iz taksija u koji je Blažić uleteo s bombom

"Reci svima za mene, da sam kralj i car": Potresna priča devojke iz taksija u koji je Blažić uleteo s bombom

Telegraf 21.03.2024
Uroš Blažić je, nakon masovnog ubistva u selima Dubona i Malo Orašje, oteo taksistu i putnicu u vozilu. Optužnica protiv Uroša Blažića koji je počinio masakr u selima Dubona i Malo Orašje potvrđena je od strane Apelacionog suda i čeka se… »
"Reci svima da sam kralj i car"! Potresna ispovest devojke koja je bila u taksiju sa Urošem Blažićem: Detalji višečasovne…

"Reci svima da sam kralj i car"! Potresna ispovest devojke koja je bila u taksiju sa Urošem Blažićem: Detalji višečasovne…

Kurir 21.03.2024
Optužnica protiv Uroša Blažića koji je počinio masakr u selima Dubona i Malo Orašje potvrđena je od strane Apelacionog suda i čeka se zakazivanje suđenja. U postupku postoji veliki broj svedoka, među kojima je i devojka koja se nalazila u… »

Vesti dana »