Povezane vesti

Izrael i Palestinci: Dvanaestogodišnja devojčica iz Gaze koja je preko noći ostala bez cele porodice

Izrael i Palestinci: Dvanaestogodišnja devojčica iz Gaze koja je preko noći ostala bez cele porodice

BBC News 22.03.2024
Almini roditelji, sestre i braća su ubijeni u izraelskom napadu na zgradu u Gazi. Na snimku palestinskog spasioca, čuje se dozivanje ispod naslaga razbijenog betona. „Ja sam Alma." „Nemoj prvo meni da pomažeš. Pomozi mami i tati. I molim te… »
Izrael i Palestinci: Dvanaestogodišnja devojčica iz Gaze koja je preko noći ostala bez cele porodice

Izrael i Palestinci: Dvanaestogodišnja devojčica iz Gaze koja je preko noći ostala bez cele porodice

Radio 021 22.03.2024
Almini roditelji, sestre i braća su ubijeni u izraelskom napadu na zgradu u Gazi. Mahmoud_salem1999 Na snimku palestinskog spasioca, čuje se dozivanje ispod naslaga razbijenog betona. „Ja sam Alma." „Nemoj prvo meni da pomažeš. Pomozi mami i tati… »
Izrael i Palestinci: Dvanaestogodišnja devojčica iz Gaze koja je preko noći ostala bez cele porodice

Izrael i Palestinci: Dvanaestogodišnja devojčica iz Gaze koja je preko noći ostala bez cele porodice

Danas 22.03.2024
Na snimku palestinskog spasioca, čuje se dozivanje ispod naslaga razbijenog betona. „Ja sam Alma.“ „Nemoj prvo meni da pomažeš. Pomozi mami i tati. I molim te, pomozi mom bratu Tarazanu. On je beba, ima 18 meseci.“ Jutro je 2. decembra 2023. i… »
Izrael i Palestinci: Dvanaestogodišnja devojčica iz Gaze koja je preko noći ostala bez cele porodice

Izrael i Palestinci: Dvanaestogodišnja devojčica iz Gaze koja je preko noći ostala bez cele porodice

Južne vesti 22.03.2024
Mahmoud_salem1999 Na snimku palestinskog spasioca, čuje se dozivanje ispod naslaga razbijenog betona. „Ja sam Alma." „Nemoj prvo meni da pomažeš. Pomozi mami i tati. I molim te, pomozi mom bratu Tarazanu. On je beba, ima 18 meseci." Jutro je 2… »

Vesti dana »