Povezane vesti

Haris Džinović potkačio Melinu nakon razvoda: „Nismo se čuli, ništa me ne zanima“

Haris Džinović potkačio Melinu nakon razvoda: „Nismo se čuli, ništa me ne zanima“

Nova 22.03.2024
Pevač Haris Džinović i modna kreatorka Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine, od tada dobili i dvoje dece, ćerku Đinu i sina Kana, a u bračne vode stupili su 12 godina kasnije. Nedavno je objavljeno da se popularni par… »
Harisa Džinovića grlila mlađa devojka na nastupu, sin Kan sve gledao: Pevač progovorio o novoj ljubavi

Harisa Džinovića grlila mlađa devojka na nastupu, sin Kan sve gledao: Pevač progovorio o novoj ljubavi

Blic 22.03.2024
Pevač Haris Džinović i modna kreatorka Melina Džinović, odlučili su da se razvedu nakon 22 godine braka. Priča se da je Melina već našla novu ljubav, a pevač Haris Džinović je sinoć na nastupu napravio savršenu atmosferu. Sa njim je na… »
"Prevareni muž poslednji sazna! Melina zna zašto me je ostavila, nije mi nimalo teško što se razvodimo": Prvi intervju…

"Prevareni muž poslednji sazna! Melina zna zašto me je ostavila, nije mi nimalo teško što se razvodimo": Prvi intervju…

Blic 21.03.2024
Haris i Melina Džinović, jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje dece, sina… »

Vesti dana »