Povezane vesti

Gruhonjić: Kampanja protiv mene naređena vrlo verovatno sa Andrićevog venca

Gruhonjić: Kampanja protiv mene naređena vrlo verovatno sa Andrićevog venca

Novi magazin 22.03.2024
Novinar i profesor Filozofskog fakulteta u Novom Sadu Dinko Gruhonjić, protiv kojeg je, na zgradi u kojoj živi, osvanuo grafit mržnje, izjavio je da prema istraživanjima Nezavisnog društva novinara Vojvodine i novinara koji se bave forenzikom… »
Gruhonjić: Kampanja protiv mene vrlo verovatno orkestrirana sa Andrićevog venca

Gruhonjić: Kampanja protiv mene vrlo verovatno orkestrirana sa Andrićevog venca

NIN 22.03.2024
Novinar i profesor Filozofskog fakulteta u Novom Sadu Dinko Gruhonjić, protiv kojeg je, nakon niza pretnji kojima je izložen, na zgradi u kojoj živi, osvanuo i grafit mržnje, izjavio je da prema istraživanjima Nezavisnog društva novinara Vojvodine i… »
Gruhonjić: Kampanja protiv mene naređena vrlo verovatno sa Andrićevog venca

Gruhonjić: Kampanja protiv mene naređena vrlo verovatno sa Andrićevog venca

N1 Info 22.03.2024
Novinar i profesor Filozofskog fakulteta u Novom Sadu Dinko Gruhonjić, protiv kojeg je, na zgradi u kojoj živi, osvanuo grafit mržnje, izjavio je da prema istraživanjima Nezavisnog društva novinara Vojvodine i novinara koji se bave forenzikom… »
Dinko Gruhonjić o pretnjama: Jovanov je inspirator

Dinko Gruhonjić o pretnjama: Jovanov je inspirator

Nova 22.03.2024
Kraj ulaznih vrata zgrade u kojoj živi novinar i profesor Filozofskog fakulteta u Novom Sadu Dinko Gruhonjić juče je osvanuo grafit mržnje koji njega povezuje sa Dinkom Šakićem, ustaškim zločincem iz Jasenovca. Taj grafit je nastavak višednevnih… »
Da li će opoziciona opstrukcija rada Parlamenta biti model ponašanja za ubuduće?

Da li će opoziciona opstrukcija rada Parlamenta biti model ponašanja za ubuduće?

Nova 22.03.2024
Posle konstituisanja novog saziva Skupštine Srbije i biranja njenih najvažnijih organa poput predsednika parlamenta, glasanja uz i bez pristustva opozicije, galame, prepucavanja i opšteg cirkusa, sada se čega dalji razvoj događaja oličen pre svega u… »

Vesti dana »