Povezane vesti

Sramota ekipe Vilijamsa u f1: Na VN Australije će biti samo 19 bolida evo zbog čega

Sramota ekipe Vilijamsa u f1: Na VN Australije će biti samo 19 bolida evo zbog čega

Večernje novosti 22.03.2024
NA početku VN Australije u nedelju rano ujutro (5.00) biće 19 umesto uobičajnih 19 bolida. Razlog je taj, jer je Aleksandar Albon slupao mašinu Vilijamsa tokom slobodnog treninga. Nažalost, britanski tim je dospeo na stub srama, pošto nema rezervnu… »
Peko je adrenalin džanki, Beceki u samom finišu izbegao Q1

Peko je adrenalin džanki, Beceki u samom finišu izbegao Q1

Sport klub 22.03.2024
Vozač Dukatija Enea Bastijanini zauzeo je prvo mesto za zvaničnom treningu za Veliku nagradu Portugala u Moto GP šampionatu zahvaljujući rezultatu od 1:38:057 minuta. Moto GP gledajte direktno i ekskluzivno na Sport Klubu. Drugi najbolji rezultat delo… »
Sardžent propušta trku u Melburnu jer Vilijams daje njegov bolid Albonu

Sardžent propušta trku u Melburnu jer Vilijams daje njegov bolid Albonu

Danas 22.03.2024
Vozač Vilijamsa Logan Sardžent neće učestvovati u predstojećoj trci Formule 1 u Australiji, pošto će ekipa njegov bolid dati timskom kolegi Aleksandru Albonu, koji je oštetio sopstveni bolid u udesu na današnjem treningu u Melburnu. Tokom prvog… »
Sardžent ostao bez bolida i bez trke u Melburnu

Sardžent ostao bez bolida i bez trke u Melburnu

Sportski žurnal 22.03.2024
Vilijams dao Loganov bolid Albonu. Vozač Vilijamsa Logan Sardžent neće učestvovati u predstojećoj trci Formule 1 u Australiji, pošto će ekipa njegov bolid dati timskom kolegi Aleksandru Albonu, koji je oštetio sopstveni bolid u udesu na današnjem… »
Albon rasturio bolid, a ispašta Logan Sardžent

Albon rasturio bolid, a ispašta Logan Sardžent

Sport klub 22.03.2024
Aleks Albon doživeo je težak sudar u Melburnu, potpuno unišitio bolid Vilijamsa, ali će ipak voziti na trci za Veliku nagradu Australije. Žrtva je ovaj put drugi vozač Vilijamsa, Logan Sardžent, koji će morati da ustupi svoj bolid Albonu. Ovo je… »
Noris i Lekler najbrži na treninzima u Australiji

Noris i Lekler najbrži na treninzima u Australiji

Sportske.net 22.03.2024
Vozač Meklarena Lando Noris i Šarl Lekler iz Ferarija bili su najbrži na današnjim treninzima u Melburnu, uoči trke Formule 1 za Veliku nagradu Australije. Noris je bio najbrži na prvom treningu rezultatom 1:18,564. Drugi je bio aktuelni šampion… »
Lekler i Noris najbrži u Melburnu: Sprema se paklena trka pred start najvećeg cirkusa na planeti

Lekler i Noris najbrži u Melburnu: Sprema se paklena trka pred start najvećeg cirkusa na planeti

Večernje novosti 22.03.2024
Vozač Meklarena Lando Noris i Šarl Lekler iz Ferarija bili su najbrži na treninzima u Melburnu, pred samu trku Formule 1 za Veliku nagradu Australije. FOTO: Tanjug/AP Vozač Meklarena Noris je bio najbrži na prvom treningu rezultatom 1:18,564. Drugi… »
Albon udario u zid, Noris i Lekler najbrži na treninzima u Australiji

Albon udario u zid, Noris i Lekler najbrži na treninzima u Australiji

Sportski žurnal 22.03.2024
Karlos Sainc se vratio posle operacije slepog creva. Vozač Meklarena Lando Noris i Šarl Lekler iz Ferarija bili su najbrži na današnjim treninzima u Melburnu, uoči trke Formule 1 za Veliku nagradu Australije. Noris je bio najbrži na prvom treningu… »
Noris i Lekler najbrži na treninzima u Australiji

Noris i Lekler najbrži na treninzima u Australiji

Radio 021 22.03.2024
Vozač Meklarena Lando Noris i Šarl Lekler iz Ferarija bili su najbrži na današnjim treninzima u Melburnu, uoči trke Formule 1 za Veliku nagradu Australije. Noris je bio najbrži na prvom treningu rezultatom 1:18,564. Drugi je bio aktuelni šampion… »
Noris i Lekler najbrži na treninzima u Australiji

Noris i Lekler najbrži na treninzima u Australiji

Radio sto plus 22.03.2024
Noris je bio najbrži na prvom treningu rezultatom 1:18,564. Drugi je bio aktuelni šampion Maks Verstapen iz Red Bula sa 0,018 sekundi zaostatka, a tokom treninga oštetio je pod na bolidu. Treće mesto zauzeo je Džordž Rasel iz Mercedesa sa 0,033… »
Sainc: "Moje kretanje i sve vežbe koje sam radio u teretani govore da sam spreman..."

Sainc: "Moje kretanje i sve vežbe koje sam radio u teretani govore da sam spreman..."

Telegraf 22.03.2024
Trka za VN Australije biće vožena u nedelju. Vozač Ferarija Španac Karlos Sainc izjavio je da neće učestvovati na predstojećoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Australije ako se ne bude dobro osećao tokom treninga u Melburnu, prenosi Skaj sports… »

Vesti dana »