Povezane vesti
Ambasador Kine u Srbiji: Ne postoji demokratija koja je superiorna u odnosu na druge
Euronews 22.03.2024
Ambasador Kine u Srbiji Li Ming ocenio je da demokratski put svake zemlje treba da se poštuje i da ne postoji demokratija koja je superiorna u odnosu na druge, kao i da je sveobuhvatna demokratija ona koja istinski služi interesima naroda. "Neke zemlje… »
Ambasador Kine: Ne postoji demokratija koja je superiorna u odnosu na druge
RTV 22.03.2024
BEOGRAD - Ambasador Kine u Srbiji Li Ming ocenio je da demokratski put svake zemlje treba da se poštuje i da ne postoji demokratija koja je superiorna u odnosu na druge, kao i da je sveobuhvatna demokratija ona koja istinski služi interesima naroda… »
Ambasador Kine: Ne postoji demokratija koja je superiorna u odnosu na druge
Telegraf 22.03.2024
Navodeći kineski primer, Li naglašava da kineski poslanici Nacionalnog narodnog kongresa (NPC) i članovi Narodne političke konsultativne konferencije Kine (CPPCC) dolaze iz svih regiona, etničkih grupa, političkih partija i oblasti. Ambasador Kine u… »
Vesti dana »

Vučić o onima koji su se žalili sudu na posledice zvučnog topa: "Ne znam da li su im rekli da je to bio "Vortex", koji mi nikada nismo imali"
Blic pre 44 minutajoš 24 povezane

Završen skup ispred Devete gimnazije: Roditelji kažu – ako bude potrebe, okupiće se ponovo
Novi magazin pre 3 satajoš 19 povezanih

U Srbiji sutra oblačno sa kišom i lokalnim pljuskovima i grmljavinom
Novi magazin pre 2 satajoš 21 povezana