Povezane vesti

Marko Somborac o slučaju RGZ: Tavore na Tviteru, umesto da budu u Skupštini, da rašire krila

Marko Somborac o slučaju RGZ: Tavore na Tviteru, umesto da budu u Skupštini, da rašire krila

N1 Info 22.03.2024
Ako ste ovih dana pratili nalog Republičkog geodetskog zavoda na društvenoj mreži Iks, verovatno da ste se veoma zabavili ili začudili načinom na koji se iz te institucije obraćaju građanima. "Skandal je da takve osobe budu na takvim mestima… »
Somborac o "ispadima" RGZ na Tviteru: Mislim da bi vlast morala da povede računa o talentima

Somborac o "ispadima" RGZ na Tviteru: Mislim da bi vlast morala da povede računa o talentima

Radio 021 22.03.2024
Ako ste ovih dana pratili nalog Republičkog geodetskog zavoda na društvenoj mreži Iks, verovatno da ste se veoma zabavili ili začudili načinom na koji se iz te institucije obraćaju građanima. Somborac, koji se i sam dopisivao sa administratorima… »
Kad se institucije podsmevaju građanima: Ko vodi nalog RGZ-a na drušvenoj mreži „X“?

Kad se institucije podsmevaju građanima: Ko vodi nalog RGZ-a na drušvenoj mreži „X“?

Nova 22.03.2024
Ko je ovih dana pratio nalog Republičkog geodetskog zavoda na drušvenoj mreži "X", verovatno se silno zabavio. Ili začudio. Ili možda zaprepastio. Način na koji se iz ove institucije obraćaju građanima i novinarima verovatno bi se mogao nazvati i… »

Vesti dana »