Povezane vesti

„Bila sam spremna za zatvor, ubistvo penzionera otrežnjujuć trenutak“: Oglasila se Aida Ćorović

„Bila sam spremna za zatvor, ubistvo penzionera otrežnjujuć trenutak“: Oglasila se Aida Ćorović

Nova 22.03.2024
Aktivistkinja Aida Ćorović ipak je platila kaznu i nije danas otišla u zatvor Padinska skela, a razlog za to je kako je rekla, ubistvo penzionera u tom istom zatvoru, kao i hajka koja se protiv nje podigla u javnosti nakon nastupa na festivalu u… »
Aida Ćorović ne ide u zatvor: Bila sam spremna, ubistvo penzionera otrežnjujuć trenutak

Aida Ćorović ne ide u zatvor: Bila sam spremna, ubistvo penzionera otrežnjujuć trenutak

NIN 22.03.2024
Aktivistkinja Aida Ćorović ipak je platila kaznu i nije danas otišla u zatvor Padinska skela, a razlog za to je kako je rekla, ubistvo penzionera u tom istom zatvoru, kao i hajka koja se protiv nje podigla u javnosti nakon nastupa na festivalu u… »
Aida Ćorović: Bila sam spremna da odem u zatvor, ali ubistvo koje se tamo desilo otrežnjujući trenutak za mene

Aida Ćorović: Bila sam spremna da odem u zatvor, ali ubistvo koje se tamo desilo otrežnjujući trenutak za mene

Insajder 22.03.2024
Aktivistkinja Aida Ćorović ipak je platila kaznu i nije danas otišla u zatvor Padinska skela, a razlog za to je kako je rekla, ubistvo penzionera u tom istom zatvoru, kao i hajka koja se protiv nje podigla u javnosti nakon nastupa na festivalu u… »
Ćorović: Bila sam spremna na zatvor, ubistvo penzionera u Padinskoj skeli otrežnjujuć trenutak

Ćorović: Bila sam spremna na zatvor, ubistvo penzionera u Padinskoj skeli otrežnjujuć trenutak

Radio 021 22.03.2024
Aktivistkinja Aida Ćorović ipak je platila kaznu i nije danas otišla u zatvor Padinska skela. Razlog za to je, kako je rekla, ubistvo penzionera u tom istom zatvoru, kao i hajka koja se protiv nje podigla u javnosti nakon nastupa na festivalu u… »
Ćorović: Bila sam spremna za zatvor, ubistvo penzionera otrežnjujuć trenutak

Ćorović: Bila sam spremna za zatvor, ubistvo penzionera otrežnjujuć trenutak

Radio sto plus 22.03.2024
Ćorović je na konferenciji za novinare u organizaciji Udruženja Krokodil o praksi SLAPP tužbi, rekla da je bila spremna da ode u zatvor, ali da se onda saznalo da je Stanimir Brajković zlostavljan i ubijen u zatvoru, a da se o tome ćutalo. “To je… »

Vesti dana »