Povezane vesti

Pričalo se da Ćira živi u kolibi u Nemačkoj, a pevač sada otkrio pravu istinu: "Svaki dan sam uživao u prelepom pogledu"

Pričalo se da Ćira živi u kolibi u Nemačkoj, a pevač sada otkrio pravu istinu: "Svaki dan sam uživao u prelepom pogledu"

Blic 22.03.2024
Već mesecima kruže priče da nekadašnji slavni pevač Dejan Ćirković Ćira živi u kolibi u Nemačkoj gde se bavi poljoprivredom, a on se sada oglasio tim povodom. Ćira je oštro demantovao priče koje kruže, pa je otkrio šta je zapravo istina o… »
Ćira zapenio od besa zbog priče da živi u kolibi: "a žena i deca?! Obesio bih se da mi nije bilo toga"

Ćira zapenio od besa zbog priče da živi u kolibi: "a žena i deca?! Obesio bih se da mi nije bilo toga"

Telegraf 22.03.2024
Ćira je otkrio da ima vikendicu, ali da nije istina da je živeo tamo, već je u periodu korone često provodio vreme tamo. Poznato je da pevač Dejan Ćirković Ćira već skoro 30 godina živi u Nemačkoj. Ipak za vreme korone pokrenula se priča kako… »
Oglasio se Ćira nakon priče da živi u kolibi: Pevač besan kao ris, otkrio istinu o domu u Nemačkoj "Obesio bih se da nije…

Oglasio se Ćira nakon priče da živi u kolibi: Pevač besan kao ris, otkrio istinu o domu u Nemačkoj "Obesio bih se da nije…

Kurir 22.03.2024
Od preko godinu dana u medijima kruži vest da pevač Dejan Ćirković Ćira živi u kolibi u Nemačkoj gde se bavi poljoprivredom. On je sada rešio da stane na put takvim pričama, pa je otkrio šta je zapravo istina o njegovom životu van Srbije. Ćira… »

Vesti dana »