Povezane vesti
Inicijativa traži od Vlade da opozove Lazarevića sa komemoracije u Nišu
Južne vesti 22.03.2024
Da Vladimir Lazerević, ratni komandant prištinskog korpusa Vojske Jugoslavije i haški osuđenik, ne treba da učestvuje na državnoj komemoraciji povodom obeležavanja 25 godina od početka NATO bombardovanja Savezne republike Jugoslavije, smatraju iz… »
YIHR: Haški osuđenik Lazarević uvreda za žrtve NATO bombardovanja
Medijska kutija 22.03.2024
Inicijativa mladih za ljudska prava (YIHR) ocenjuje da bi ućešće generala Vladimira Lazarevića na državnoj komemoraciji 24. marta u Nišu povodom obeležavanja 25 godina od početka NATO bombardovanja Savezne Republike Jugoslavije (SRJ), bila teška uvreda… »
Đilasove sluge sramno pljunule na srpskog generala Dotakli su dno, ne može dublje - njihov zahtev je gnusan
Alo 22.03.2024
Inicijativa mladih za ljudska prava sramno je pljunula na srpskog heroja. Inicijativa mladih za ljudska prava (YIHR) traži da srpski heroj general Vladimir Lazarević ne učestvuje na obeležavanju 25 godina NATO bombardovanja, koje je najavljeno za 24… »
Vesti dana »
Tragedija u Zemunu: Radnika obezbeđenja udario voz, oglasili se iz "Srbijavoza"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Zemlje se masovno povlače sa Evrovizije 2026. Najavljen bojkot nakon što je Izraelu dozvoljeno učešće na takmičenju
Blic pre 6 satijoš 3 povezane






