Povezane vesti

"Uradio sam to iz ljubavi": Oglasio se Vojaž nakon optužbi da zarađuje preko Breksvice

"Uradio sam to iz ljubavi": Oglasio se Vojaž nakon optužbi da zarađuje preko Breksvice

Blic 22.03.2024
Mihajlo Veruović Vojaž odlučio je da pokrene biznis ledenih čajeva od breskve i lubenice zbog čega su ga fanovi oputžili da pravi biznis preko bivše devojke. Kako su neki fanovi procenili, nije slučajnost što Veruovićev biznis ima veze sa… »
Oglasio se Vojaž nakon optužbi fanova da zarađuje preko breskvice: To sam uradio iz ljubavi!

Oglasio se Vojaž nakon optužbi fanova da zarađuje preko breskvice: To sam uradio iz ljubavi!

Kurir 22.03.2024
Mihajlo Veruović Vojaž odlučio je da pokrene biznis ledenih čajeva od breskve i lubenice zbog čega su ga fanovi optužili da pravi biznis preko bivše devojke. Kako su neki fanovi procenili, nije slučajnost što Veruovićev biznis ima veze sa… »
Vojaž hoće da zaradi preko bivše: Reper prodaje ledeni čaj sa ukusom breskve, fanovi ga urnisali: "Iskoristio si je za sve…

Vojaž hoće da zaradi preko bivše: Reper prodaje ledeni čaj sa ukusom breskve, fanovi ga urnisali: "Iskoristio si je za sve…

Blic 22.03.2024
Reper Mihajlo Veruović Vojaž odlučio je da pokrene novi biznis čime se odmah pohvalio na svom Instagram profilu. Vojaž je otkrio da će lansirati svoje ledene čajeve, a korisnicima društvenih mreža posebno je privukla pažnju činjenica da će… »
Vojaž hoće da zaradi preko breskvice! Pravi marketing na račun njenog imena, fanovi poludeli: "Zapamtio bi me"

Vojaž hoće da zaradi preko breskvice! Pravi marketing na račun njenog imena, fanovi poludeli: "Zapamtio bi me"

Kurir 22.03.2024
Reper Mihajlo Veruović Vojaž pokrenuo je novi biznis, tačnije lansiraće svoje ledene čajeve. Mnogi komentarišu da je napravio ozbiljan marketinški trik koristeći bivšu devojku Anđelu Ignjatović Breskvicu, jer je napravio sokove koji će se… »
Napravio je sok od breskvice i sada svi možete da probate: Vojaž našao još jedan način da bocne bivšu devojku, a svi…

Napravio je sok od breskvice i sada svi možete da probate: Vojaž našao još jedan način da bocne bivšu devojku, a svi…

Nova 22.03.2024
Mladi pevač Vojaž pokrenuo je liniju sokova, tačnije "ledenog čaja", a zbog toga što sok dolazi u malom pakovanju i sa ukusom breskve, da ne kažemo male breskvice u maloj flašici, svi misle da je u pitanju odličan marketinški trik, ali i način… »

Vesti dana »

Danas sunčano, kiša na jugozapadu, jugu i istoku Srbije

Danas sunčano, kiša na jugozapadu, jugu i istoku Srbije

Novi magazin pre 2 satajoš 15 povezanih
PVO spas: Zelenski otkrio kad će kraj

PVO spas: Zelenski otkrio kad će kraj

B92 pre 1 satjoš 14 povezanih
Srbija osvojila Kup Rosarija

Srbija osvojila Kup Rosarija

Sportske.net pre 3 satajoš 15 povezanih