Povezane vesti

Sada je napokon jasno šta se krije iza nestanka princa vilijama: Evo kako je saznao da mu supruga ima rak!

Sada je napokon jasno šta se krije iza nestanka princa vilijama: Evo kako je saznao da mu supruga ima rak!

Kurir 22.03.2024
Princ Vilijam saznao je da njegova supruga Kejt Midlton boluje od raka pre nego što se povukao sa komemoracije kralja Konstantina od Grčke. Odsustvo princa od Velsa sa događaja u kapeli Svetog Đorđa u zamku Vindzor 27. februara je začudilo mnoge… »
Oglasio se brat Kejt Midlton! Podelio dirljivu sliku princeze, pa joj uputio reči koje su rasplakale svet: Evo šta je…

Oglasio se brat Kejt Midlton! Podelio dirljivu sliku princeze, pa joj uputio reči koje su rasplakale svet: Evo šta je…

Kurir 22.03.2024
Mlađi brat princeze od Velsa, Džejms podelio je dirljivu poruku podrške svojoj sestri dok se ona suočava sa kancerom. View this post on Instagram A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales) Kejt Midlton (42) objavila… »
Čarls i kamila bdili nad posteljom princeze koja ima kancer: Kralj se i sam bori s rakom prostate, ali se brine o bolesnoj…

Čarls i kamila bdili nad posteljom princeze koja ima kancer: Kralj se i sam bori s rakom prostate, ali se brine o bolesnoj…

Kurir 22.03.2024
Kralj i kraljica, koji su večeras rekli da su "tako ponosni" na Kejt, svratili su do njenog kreveta u londonskoj klinici 26. januara, dok se i sam kralj Čarls lečio od raka prostate. To je bio 11. dan dvonedeljnog boravka u bolnici za princezu od Velsa… »
Gde je princ Hari? Kejt Midlton je bolesna i svi se pitaju da li će se pojaviti da vidi snajku i planira li nešto da kaže

Gde je princ Hari? Kejt Midlton je bolesna i svi se pitaju da li će se pojaviti da vidi snajku i planira li nešto da kaže

Kurir 22.03.2024
Posle javnog obraćanja Kejt Midlton i objašnjenja da ima rak ostaje da se vidi da li će princ Hari doći iz Amerike u Veliku Britaniju da bude sa princezom od Velsa posle šokantne dijagnoze. Vojvoda od Saseksa (39) opisao je Kejt Midlton kao 'stariju… »
Oglasili se Megan markl i princ Hari: Nakon vesti o raku imali su samo jednu rečenicu za Kejt Midlton

Oglasili se Megan markl i princ Hari: Nakon vesti o raku imali su samo jednu rečenicu za Kejt Midlton

Kurir 22.03.2024
Vojvoda i vojvotkinja od Saseksa rekli su da žele "zdravlje i izlečenje" za Kejt Midlton, princezu od Velsa, nakon što je objavila da ima rak. U kratkoj izjavi, princ Hari i Megan rekli su da se nadaju da će se Kejt Midlton oproraviti "privatno i u… »
Evo kako je tekla borba protiv raka Kejt Midlton! Hronologija bolesti: Sve počinje 16. janaura, a sad se stvari komplikuju

Evo kako je tekla borba protiv raka Kejt Midlton! Hronologija bolesti: Sve počinje 16. janaura, a sad se stvari komplikuju

Kurir 22.03.2024
Princezi od Velsa Kejt Midlton dijagnostikovan je rak nakon dva meseca oporavka i teške abdominalne operacije. Odsustvo Kejt Midlton iz javnog života dok se oporavljala dovelo je do teorija zavere o njenom zdravstvenom stanju, uprkos tome što je… »
Oglasio se kralj Čarls nakon vesti o bolesti snahe: "Jako sam ponosan na Kejt"

Oglasio se kralj Čarls nakon vesti o bolesti snahe: "Jako sam ponosan na Kejt"

Kurir 22.03.2024
Kralj Čarls rekao je večeras da je "tako ponosan" na princezu od Velsa "zbog njene hrabrosti" u otkrivanju njene dijagnoze raka i da ostaje u "najbližem kontaktu" sa njom. Monarh (75) nastavlja borbu sa rakom, a sada je Kejt (42) je otkrila da se… »
Cela poruka kejt Midlton: Princeza emotivnom porukom potresla svet, pa se obratila posebnoj grupi ljudi i pozvala ih da urade…

Cela poruka kejt Midlton: Princeza emotivnom porukom potresla svet, pa se obratila posebnoj grupi ljudi i pozvala ih da urade…

Kurir 22.03.2024
Kejt Midlton oglasia se danas nakon što su dva meseca kružile različite teorije zavere o njenom zdravstvenom stanju. Ona je sada otkrila da ima rak, kao i da mora da ide na hemoterapije, a svoju poruku poslala je putem društvenih mreža. View this… »
PRINCEZA od velsa otkrila kako su ona I PRINC vilijam deci objasnili situaciju: "Rekla sam Džordžu, Šarlot i Luiju..."…

PRINCEZA od velsa otkrila kako su ona I PRINC vilijam deci objasnili situaciju: "Rekla sam Džordžu, Šarlot i Luiju..."…

Kurir 22.03.2024
Kejt Midlton objavila je večeras da joj je dijagnostikovan rak, te da se podrvgnula preventivnoj hemoterapiji po svetu svog medicinskog tima. View this post on Instagram A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales) Kejt… »

Vesti dana »