Povezane vesti

Cela Moskva je blokirana, ne znam kako ću da se vratim! Rijaliti učesnik se oglasio nakon napada u Rusiji: Čuo sam sirene...

Cela Moskva je blokirana, ne znam kako ću da se vratim! Rijaliti učesnik se oglasio nakon napada u Rusiji: Čuo sam sirene...

Alo 22.03.2024
U koncertnoj dvorani Krokus u Moskvi, danas je u terorističkom napadu ubijeno 40 ljudi, a ranjeno više od 100 ljudi preneli su ruski mediji. Učesnik jednog rijalitija Manuel Stojanović, trenutno se nalazi u Moskvi, Naime on je sada otkrio gde je bio u… »
Manuel Stojanović se našao u Moskvi za vreme napada: "Čuo sam sirene... Ne znam da li ću moći da se vratim"

Manuel Stojanović se našao u Moskvi za vreme napada: "Čuo sam sirene... Ne znam da li ću moći da se vratim"

Telegraf 22.03.2024
Otkrio nam je gde je bio u trenutku kada se dogodio teroristički napad. Menadžer i bivši učesnik "Velikog brata", Manuel Stojanović, trenutno se nalazi u Moskvi. Razlog njegove posete bila je utakmica Srbije i Rusije, koja se održala juče, a već… »
Stojanović se našao usred terorističkog napada u Moskvi! Manuel: Nadam se da ću moći da se vratim kući

Stojanović se našao usred terorističkog napada u Moskvi! Manuel: Nadam se da ću moći da se vratim kući

Kurir 22.03.2024
Manuel Stojanović, trenutno se nalazi u Moskvi gde se pre nekoliko sati desio stravičan teroristički napad. Sportski menadžer nada se da će moći da se vrati kući. - Pre tri dana sam stigao u Moskuvu. Juče sam bio na utakmici Srbija-Rusija,a… »

Vesti dana »