Povezane vesti

Tamo pada kiša, loše je za moju frizuru! Hrvata pitali za odlazak, pa dobili hit odgovor

Tamo pada kiša, loše je za moju frizuru! Hrvata pitali za odlazak, pa dobili hit odgovor

Mondo 23.03.2024
Željko Sopić dao je zanimljiv odgovor na pitanje o preuzimanju škotskog Aberdina. Željko Sopić dao je zanimljiv odgovor na pitanje o preuzimanju škotskog Aberdina. Rijeka ide ka tituli u Hrvatskoj. Ima 59 bodova, četiri više od Hajduka, pet od… »
Urnebesna izjava trenera Rijeke: ‘To nikako nije dobro za moju frizuru!’

Urnebesna izjava trenera Rijeke: ‘To nikako nije dobro za moju frizuru!’

Hot sport 23.03.2024
Malo šale na svoj račun nije na odmet. Trener hrvatske Rijeke, Željko Sopić poznat je po svojim urnebesnim konferencijama. Ovog puta je imao hit izjavu koja je nasmejala sve, a on se našalio na svoj račun. Naime, upitan je o interesovanju škotskog… »
Sopić: Aberdeen? Tamo stalno pada kiša, loše mi je to za frizuru

Sopić: Aberdeen? Tamo stalno pada kiša, loše mi je to za frizuru

SEEbiz 23.03.2024
RIJEKA - Jučer je objavljena informacija da Aberdeen, kultni škotski klub u kojem se kao trener proslavio Alex Ferguson, želi Željka Sopića. Na to je reagirao trener lidera SuperSport HNL-a. "Tamo stalno pada kiša, a to nikako nije dobro za moju… »
Nova hit izjava trenera Rijeke: "Šta ću tamo? Stalno pada kiša, to nije dobro za moju frizuru"

Nova hit izjava trenera Rijeke: "Šta ću tamo? Stalno pada kiša, to nije dobro za moju frizuru"

Telegraf 23.03.2024
Sopić je, inače, na meti Aberdina. Pored toga što je Rijeka hit hrvatskog šampionata ove sezone, tako je i trener ovog tima Željko Sopić i te kako zanimljiv medijima zbog svojih izjava! Nedavno je briljirao na konferenciji, dok je ovog vikenda… »

Vesti dana »