Povezane vesti
INTERVJU Borislav Novaković: Vučić je formalno predsednik države, a suštinski šef mafije. Novi Sad je pred padom
Nova 23.03.2024
Iz ugla Srpske napredne stranke, Novi Sad je pred padom. Sada je trenutak da odgovornim postupanjem objedinimo sve opozicione potencijale. To bi pobedu opozicije u Novom Sadu učinilo potpuno realnom, kaže u intervjuu za novine “Nova” potpredsednik… »
Novaković: Bojkot izbora je poslednja opcija
Novi magazin 23.03.2024
Potpredsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Borislav Novaković ocenio je danas da je pravi trenutak da opozicija pametnim postupanjem objedini sve potencijale i da je bojkot izbora poslednja opcija. On je u intervjuu za dnevni list Nova kazao da… »
Vesti dana »
"Neka javnost vidi pravo lice tog uglednog pravnika": Aleksandar Kos nakon brutalne tuče u centru Beograda: "Za Čedu bih dao život"
Blic pre 1 satjoš 34 povezane
Pajić: Nema razgovora sa Glamočićem, omalovažavao poljoprivrednike na prethodnom sastanku
Radio 021 pre 2 satajoš 37 povezanih
Sindikat novosadskog Fakulteta tehničkih nauka: Procesuirati napadače na profesorku Jelenu Janev i studente
Insajder pre 9 satijoš 8 povezanih
Nenadić (Cvećara Imela): „Treći put od letos su nam zapalili cvećaru zbog podrške studentskom pokretu“
Serbian News Media pre 7 satijoš 15 povezanih



