Povezane vesti

Horor! Pobegli od pucnjave, a Teroristi im pregazili sina Ispovest oca Igora nakon masakra: "Videli smo reno koji juri ka nama"

Horor! Pobegli od pucnjave, a Teroristi im pregazili sina Ispovest oca Igora nakon masakra: "Videli smo reno koji juri ka nama"

Kurir 23.03.2024
MOSKVA - Teroristi su automobilom pregazili osmogodišnjeg dečaka kada su bežali iz „Krokus siti hola“ u blizini Moskve. Igor, otac povređenog deteta Ilje, rekao je da su na koncert otišli sa celom porodicom - on, njegova supruga, 11-godišnja… »
Anastasia uspela da pobegne teroristima! "Ležali smo u mraku, nismo smeli da krenemo ka izlazu"

Anastasia uspela da pobegne teroristima! "Ležali smo u mraku, nismo smeli da krenemo ka izlazu"

Mondo 23.03.2024
Dve žene koje su preživele masakr u Moskvi ispričale su kako su izgledale scene užasa. Dve žene koje su preživele masakr u Moskvi ispričale su kako su izgledale scene užasa. U koncertnoj dvorani Krokus u Moskvi je u petak uveče ubijeno prema… »
"Juri ka nama punom brzinom, naleće na njega i obara ga": Teroristi napravili masakr, a onda mu pregazili sina!

"Juri ka nama punom brzinom, naleće na njega i obara ga": Teroristi napravili masakr, a onda mu pregazili sina!

Mondo 23.03.2024
Pobegli iz "Krokus siti hola" u blizini Moskve i pucnjave, a onda su im teroristi pregazila sina. Pobegli iz "Krokus siti hola" u blizini Moskve i pucnjave, a onda su im teroristi pregazila sina. Teroristi su automobilom pregazili osmogodišnjeg dečaka… »
"Pucao je, a ja sam pala i pravila sam se mrtva": Jeziva ispovest devojke koja je preživela pokolj u Moskvi: "Ubili su osobu…

"Pucao je, a ja sam pala i pravila sam se mrtva": Jeziva ispovest devojke koja je preživela pokolj u Moskvi: "Ubili su osobu…

Blic 23.03.2024
Prema poslednjim informacijama koje su objavljene na sajtu Ministarstva zdravlja Moskovske oblast, u terorističkom napadu na koncertnu dvoranu Krokus siti hol u Moskvi, povređeno je 140 ljudi, a trenutno je ukupan broj hospitalizovanih 105. Kako prenose… »
"Pravila sam se mrtva, mnogo sam krvarila" uznemirujuće svedočenje žene iz dvorane strave u Moskvi - pucali na sve oko nje…

"Pravila sam se mrtva, mnogo sam krvarila" uznemirujuće svedočenje žene iz dvorane strave u Moskvi - pucali na sve oko nje…

Kurir 23.03.2024
Žena koja je preživela masakr u koncertnoj dvorani u Moskvi u petak uveče kada je, prema poslednjim informacijama, ubijeno 143 ljudi, ispričala je šta se dogodilo. Ona je zadobila teške povrede zbog čega je završila u bolnici, piše "Gardijan"… »
Pravila sam se mrtva, ubrzo sam mnogo krvarila! Šokantna ispovest direktno iz dvorane strave u Moskvi

Pravila sam se mrtva, ubrzo sam mnogo krvarila! Šokantna ispovest direktno iz dvorane strave u Moskvi

Mondo 23.03.2024
Žena koja je preživela masakr u Moskvi ispričala je šta se tačno dogodilo. Žena koja je preživela masakr u Moskvi ispričala je šta se tačno dogodilo. Žena koja je preživela masakr u koncertnoj dvorani u Moskvi u petak uveče kada je, prema… »

Vesti dana »