Povezane vesti

Najmlađi srpski pilot sam na 10 NATO lovaca! Potresna priča 2 saborca: Život ih rastavio, sudbina spojila, pa usledila…

Najmlađi srpski pilot sam na 10 NATO lovaca! Potresna priča 2 saborca: Život ih rastavio, sudbina spojila, pa usledila…

Kurir 24.03.2024
Najmlađi poginuli pilot tokom NATO bombardovanja na SRJ bio je Zoran Radosavljević koji je upravljao MiG-om 29. U trenutku kada je njegov avion pogodila neprijateljska raketa, imao je samo 34 godine i ceo život pred sobom. Proglašen je herojem koji je… »
Zoran je najmlađi poginuli pilot u NATO agresiji Majka ga molila da ne ide, on hteo da brani decu: Voleo plavo, žene ga…

Zoran je najmlađi poginuli pilot u NATO agresiji Majka ga molila da ne ide, on hteo da brani decu: Voleo plavo, žene ga…

Kurir 24.03.2024
On je herojski branio srpsko nebo, a stradao je trećeg dana NATO bombardovanja - 26. marta 1999. Pre 25 godina, na današnji dan 1999, počela je agresija na našu zemlju. Tri dana kasnije u borbi sa NATO avijacijom koja je bombardovala ciljeve u… »
Potresna priča 2 vojnika: Darka i Zorana život rastavio, sudbina ih spojila, a onda je usledilo bombardovanje

Potresna priča 2 vojnika: Darka i Zorana život rastavio, sudbina ih spojila, a onda je usledilo bombardovanje

Telegraf 24.03.2024
Darko za Telegraf.rs priča istoriju njihovog prijateljstva koja seže u daleku 1974. godinu, kada su se upoznali u zgradi u kojoj su živeli sa roditeljima. Život ih je razdvojio, a onda su se slučajno sreli ponovo. Najmlađi poginuli pilot tokom NATO… »
Zoran je najmlađi poginuli pilot u NATO bombardovanju: Ovo su mu bile poslednje reči, a deo njega još živi

Zoran je najmlađi poginuli pilot u NATO bombardovanju: Ovo su mu bile poslednje reči, a deo njega još živi

Telegraf 24.03.2024
Zoran Radosavljević imao je samo 34 godine kada je na MiG-u 29 prvi i poslednji put poleteo kako bi branio nebo svoje zemlje. "Heroju Zoranu Radosavljeviću, koji je dao svoj život da bismo mi bili slobodni", reči su ispisane na zlatnoj pločici ispod… »

Vesti dana »