Povezane vesti

Aleksandar Vulin za RIA Novosti: Možda će Bog oprostiti NATO paktu, ali mi Srbi nećemo ni zaboraviti, ni oprostiti

Aleksandar Vulin za RIA Novosti: Možda će Bog oprostiti NATO paktu, ali mi Srbi nećemo ni zaboraviti, ni oprostiti

Politika 24.03.2024
Aleksandar Vulin dao je ekskluzivni intervju za RIA Novosti povodom navršavanja 25 godine od početka NATO agresije na SR Jugoslaviju. Aleksandar Vulin je naglasio da je bombardovanje SR Jugoslavije bio vrhunac unipolarnog sveta i poslednji veliki… »
Vulin: "Traže da priznamo Kosovo, uvedemo sankcije Rusiji, a samo ne traže oproštaj za našu ubijenu decu"

Vulin: "Traže da priznamo Kosovo, uvedemo sankcije Rusiji, a samo ne traže oproštaj za našu ubijenu decu"

Telegraf 24.03.2024
Obraćajući se okupljenima, Aleksandar Vulin je kazao da je ponosan na Srbiju koja pripada strani istine i slobode, te da Srbija neće zaboraviti i oprostiti zločin NATO pakta. Aleksandar Vulin odao je poštu svim žrtvama agresije NATO pakta i položio… »
Decu im nikada nećemo oprostiti! Milićević: Nećemo zaboraviti hiljade ljudi koji su pobijeni u NATO agresiji

Decu im nikada nećemo oprostiti! Milićević: Nećemo zaboraviti hiljade ljudi koji su pobijeni u NATO agresiji

Kurir 24.03.2024
Ministar bez portfelja u Vladi Srbije zadužen za odnose sa dijasporom Đorđe Milićević danas je, povodom 25 godina od početka NATO agresije na našu zemlju, u ime Vlade Srbije položio venac na spomenik „Glasnik sa Straževice“, posvećen… »
Vulin za ruske medije: "Bombardovanje Srbije vrhunac unipolarnog sveta"

Vulin za ruske medije: "Bombardovanje Srbije vrhunac unipolarnog sveta"

Telegraf 24.03.2024
"NATO bombardovanje je strašan i veliki zločin, koji nikada nije kažnjen, za koji niko i nikada neće odgovarati", rekao je Vulin. Aleksandar Vulin dao je ekskluzivni intervju za RIA Novosti povodom navršavanja 25 godine od početka NATO agresije na… »
Vulin povodom 25. Godišnjice početka agresije: Možda će Bog oprostiti NATO paktu, ali mi Srbi nećemo ni zaboraviti, ni…

Vulin povodom 25. Godišnjice početka agresije: Možda će Bog oprostiti NATO paktu, ali mi Srbi nećemo ni zaboraviti, ni…

Kurir 24.03.2024
Aleksandar Vulin dao je ekskluzivni intervju za RIA Novosti povodom navršavanja 25 godina od početka NATO agresije na SR Jugoslaviju. Aleksandar Vulin je naglasio da je bombardovanje SR Jugoslavije bio vrhunac unipolarnog sveta i poslednji veliki… »

Vesti dana »