Povezane vesti

Bivši i sadašnji oči u oči! Jovana sa Draganom, Vojom i njegovom devojkom! Progovorila o udaji

Bivši i sadašnji oči u oči! Jovana sa Draganom, Vojom i njegovom devojkom! Progovorila o udaji

Mondo 24.03.2024
Jovana Jeremić otkrila je da slobodan dan provodi sa svojim sadašnjim, ali i prethodnim izabranikom Vojislavom Miloševićem. Jovana Jeremić otkrila je da slobodan dan provodi sa svojim sadašnjim, ali i prethodnim izabranikom Vojislavom Miloševićem… »
Jovana Jeremić ruši granice i predrasude: Spojila dečka, bivšeg muža i njegovu devojku, a tu je i ćerka sa babom i dedom!

Jovana Jeremić ruši granice i predrasude: Spojila dečka, bivšeg muža i njegovu devojku, a tu je i ćerka sa babom i dedom!

Kurir 24.03.2024
Jovana Jeremić u emisiji "Premijera Vikend Specijal" pred kamerama je otkrila da je danas važan dan za nju, da ide kod svog partnera Dragana Stankovića, a da stižu i njeni roditelji. - Odlično sam. Dragan je već sačekao mog ćaleta, bio je Dragan… »
"Moji roditelji, voja sa devojkom, Dragan i ja": Jovana proslavlja sa bivšim mužem i sadašnjim dečkom, progovorila o udaji…

"Moji roditelji, voja sa devojkom, Dragan i ja": Jovana proslavlja sa bivšim mužem i sadašnjim dečkom, progovorila o udaji…

Blic 24.03.2024
Voditeljka Jovana Jeremić otkrila je da slobodan dan provodi sa svojim izabranikom Draganom Stankovićem. - Odlično sam, nego najviše mrzim u životu kad čekam nekog! Čekam Leu, a Dragana ne čekam, kod njega idem sad. Proslavljamo nešto danas, samo… »

Vesti dana »