Povezane vesti
Milanović odgovorio Plenkoviću: "Normalno, neću podneti ostavku"
Telegraf 24.03.2024
"Moja je odgovornost i dužnost prema građanima koji su me izabrali, kao i prema svima onima koji ne žele da trpe Plenkovićevu diktaturu, da sprečim HDZ da potpuno ovlada Hrvatskom", napisao je Milanović na Fejsbuku. Predsednik Hrvatske Zoran Milanović… »
Milanović: Neću da podnesem ostavku i prepustim Hrvatsku Plenkoviću i njegovim kriminalcima
Radio 021 24.03.2024
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović poručio je da neće podneti ostavku na dužnost šefa države jer neće da prepusti Hrvatsku Andreju Plenkoviću i Hrvatskoj demokratskoj zajednici (HDZ). "Normalno, neću dati ostavku jer neću prepustiti Hrvatsku Plenkoviću… »
Milanović neće da podnese ostavku: "Neću prepustiti Hrvatsku Plenkoviću i njegovoj kriminalnoj organizaciji"
Euronews 24.03.2024
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović poručio je danas da neće podneti ostavku na dužnost šefa države jer neće da prepusti Hrvatsku Andreju Plenkoviću i Hrvatskoj demokratskoj zajednici (HDZ). "Normalno, neću dati ostavku jer neću prepustiti Hrvatsku… »
Vesti dana »

(Mape) počinje sutra! Spremite se za dane ekstremnih vrućina, jer će potrajati! Pred nama je najduži tropski talas u Srbiji ovog leta
Blic pre 8 satijoš 3 povezane

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno zaustaviti institucionalno nasilje nad Srbima na KiM
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Pet ranjenih u oružanom napadu u američkoj vojnoj bazi u Džordžiji, napadač je vojni narednik
Danas pre 6 satijoš 1 povezana