Povezane vesti

Obradović: Okrenuli smo meč kad smo promenili odbranu (video)

Obradović: Okrenuli smo meč kad smo promenili odbranu (video)

Sportski žurnal 24.03.2024
Košarkaši Partizana pobedili su večeras u gostima u Podgorici domaći Studentski centar sa 84:78 (20:26, 18:15, 25:17, 21:20), u meču 24. kola regionalne ABA lige. - Mislim da je bila dobra utakmica. Studentski centar je dobro otvorio meč, izuzetno… »
Ledej stiže

Ledej stiže

Sportski žurnal 24.03.2024
Trener Partizana govorio je posle meča u Podgorici o krilno centru, nije želeo da priča o Dubaiju. Dotakao se trener Partizana i Zeka Ledeja čiji izostanak je veoma osetan u redovima crno-belih. - On je otišao posle utakmice u Barseloni, otišao je… »
Konačno prava Barsa, Katalonci prekinuli "crni" niz u Badaloni!

Konačno prava Barsa, Katalonci prekinuli "crni" niz u Badaloni!

Sportske.net 24.03.2024
Košarkaši Barselone savladali su Huventud u Badaloni sa 93:75 (28:21, 17:19, 25:15, 23:20) u meču 24. kola španske ACB lige. Tako su Katalonci prekinuli niz od tri uzastopna poraza u svim takmičenjima, a u prethodnih pet utakmica pre ove protiv… »
On mora da shvati! Željko posvetio konferenciju jednom igraču Partizana

On mora da shvati! Željko posvetio konferenciju jednom igraču Partizana

Mondo 24.03.2024
Željko Obradović posle meča sa Studentskim centrom nije propustio priliku da pohvali Balšu Koprivicu. Željko Obradović posle meča sa Studentskim centrom nije propustio priliku da pohvali Balšu Koprivicu. Partizan je prilično teško došao do… »
Nove informacije, evo kada se vraća Zek!

Nove informacije, evo kada se vraća Zek!

Sportske.net 24.03.2024
Zek Ledej nije ni večeras bio u sastavu Partizana, imao je smrtni slučaj u porodici, a pitanje koje se postavlja već neko vreme jeste kada ćemo ga očekivati u dresu crno-belih. Propustio je duele protiv FMP-a, Baskonije i Real Madrida, nije bio ni… »
Nemam pojma, niti me zanima! Obradović o Dubaiju: Bavim se samo svojim timom!

Nemam pojma, niti me zanima! Obradović o Dubaiju: Bavim se samo svojim timom!

Kurir 24.03.2024
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je posle pobede nad Studentskim centrom da je njegova ekipa uspela da preokrene rezultat kada je "promenila odbranu". "Uspeli smo da okrenemo utakmicu kada smo promenili odbranu. Na kraju smo došli… »
Ne znam, niti me interesuje! Željko Obradović podigao ton na konferenciji

Ne znam, niti me interesuje! Željko Obradović podigao ton na konferenciji

Mondo 24.03.2024
Željko Obradović nije želeo mnogo da komentariše dolazak Dubaija u ABA ligu. Željko Obradović nije želeo mnogo da komentariše dolazak Dubaija u ABA ligu. Nakon što je Partizan savladao Studentski centar 84:78 na gostovanju u "MoračI" trener… »
Obradović obradovao navijače: Evo kada se vraća Zek Ledej na parket!

Obradović obradovao navijače: Evo kada se vraća Zek Ledej na parket!

Hot sport 24.03.2024
Pričao je Željko i o ulasku Dubaija u ABA ligu Košarkaši Partizana savladali su ekipu Studentskog centra na gostovanju u okviru 24. kola ABA lige – 78:84 Posle utakmice Željko Obradović, trener crno-belih, obratio se novinarima. – Mislim da je… »
Obradović: Okrenuli smo utakmicu kada smo promenili odbranu

Obradović: Okrenuli smo utakmicu kada smo promenili odbranu

RTS 24.03.2024
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je posle utakmice sa Studentskim centrom da je njegova ekipa preokrenula utakmicu kada je promenila odbranu. Partizan je u meču 24. kola ABA lige bio bolji od Studentskog centra sa 84:78. "Mislim da… »
Željka Obradovića pitali o Dubaiju i ABA ligi: "Ne znam i ne interesuje me, imam previše posla s timom"

Željka Obradovića pitali o Dubaiju i ABA ligi: "Ne znam i ne interesuje me, imam previše posla s timom"

Telegraf 24.03.2024
Trener Partizana je pokazao svoj stav. Košarkaši Partizana su slavili protiv SC Derbija sa 84:78 u meču 24. kola u Morači, gde su lošije počeli sa utakmicom, ali su onda nastavili i okrenuli rezultat. Posle meča, Željko Obradović, trener… »

Vesti dana »