Povezane vesti

Prvo oglašavanje muža nade Topčagić! Otkrio kako se pevačica oseća nakon što je primljena u bolnicu: Kad stignu…

Prvo oglašavanje muža nade Topčagić! Otkrio kako se pevačica oseća nakon što je primljena u bolnicu: Kad stignu…

Kurir 24.03.2024
Večeras je odjeknula vest da je pevačica Nada Topčagić primljena u Urgentni centar iznenada i da joj je zdravstveno stanje ugroženo. TIm povodom se za domaće medije oglasio Nadin izabranik, Zlatko, koji je otkrio šta se zapravo desilo, ali i u… »
Zorica Marković van sebe nakon saznanja da je Nada Topčagić hospitalizovana: U šoku sam, danima smo...

Zorica Marković van sebe nakon saznanja da je Nada Topčagić hospitalizovana: U šoku sam, danima smo...

Kurir 24.03.2024
Pevačica Nada Topčagić sinoć (23.3.) je primljena u Urgentni centar. Ovu vest potvrdio je i njen suprug, Zlatko Đorđević, a potom se oglasila i pevačica Zorica Marković, koja je proteklih dana bila u kontaktu sa Nadom. - U šoku sam! Ne znam… »
„Rekli su u bolnici da mora da ostane, sve dolazi na naplatu“: Muž Nade Topčagić otkrio da li je pevačica životno…

„Rekli su u bolnici da mora da ostane, sve dolazi na naplatu“: Muž Nade Topčagić otkrio da li je pevačica životno…

Nova 24.03.2024
Pevačica Nada Topčagić hitno je primljena u Urgentni centar zbog bola u stomaku, a sada se oglasio i njen suprug Zlatko. „Nada je sinoć primljena bolnicu, imala je velike bolove u stomaku, pa je zbog toga zadržana u bolnici na hirurgiji, kako bi se… »
Suprug Nade Topčagić otkrio trenutno stanje pevačice

Suprug Nade Topčagić otkrio trenutno stanje pevačice

Telegraf 24.03.2024
Čuo se sa njom, pa se oglasio... Pevačica narodne muzike, Nada Topčagić, zadržana je u bolnici, zbog bolova. Kako smo pisali, ona je sinoć primljena u Urgentni centar, a lekari su odlučili da je zadrže kako bi obavili potrebna ispitivanja… »
"U šoku sam! U poslednje vreme mi se žalila..." Zorica Marković se oglasila o stanju Nade Topčagić

"U šoku sam! U poslednje vreme mi se žalila..." Zorica Marković se oglasila o stanju Nade Topčagić

Telegraf 24.03.2024
Iznenadilo je to što je njena koleginica hospitalizovana. Pevačica Nada Topčagić sinoć je primljena u Urgentni centar. Kako saznajemo, pevačica je imala jake bolove u stomaku, zbog čega su lekari odlučili da je zadrže u bolnici. Ovu vest potvrdio… »
Nada Topčagić hitno primljena u Urgentni: Evo na šta se žalila i šta se dešava sa pevačicom

Nada Topčagić hitno primljena u Urgentni: Evo na šta se žalila i šta se dešava sa pevačicom

Blic 24.03.2024
Pevačica Nada Topčagić hitno je primljena u Urgentni centar, kako saznaje "Blic". - Nada je sinoć primljena bolnicu, imala je velike bolove u stomaku, pa je zbog toga zadržana u bolnici na hirurgiji, kako bi se sproveli dalji pregledi - rekao je… »
Saznajemo! Evo zašto je hospitalizovana pevačica Nada Topčagić

Saznajemo! Evo zašto je hospitalizovana pevačica Nada Topčagić

Telegraf 24.03.2024
Njen muž se oglasio i otkrio nam sa kakvim se problemom pevačica bori. Pevačica Nada Topčagić sinoć je primljena u Urgentni centar. Kako saznajemo, pevačica je imala jake bolove u stomaku, zbog čega su lekari odlučili da je zadrže u bolnici… »

Vesti dana »