Povezane vesti

“Svi lezite, pobiću vas” Žrtva masakra u Mladenovcu otkrila jezive detalje

“Svi lezite, pobiću vas” Žrtva masakra u Mladenovcu otkrila jezive detalje

Mondo 25.03.2024
Mladić koji je ranjen u masakru u Malom Orašju ispričao je šta se dogodilo te kobne večeri. Mladić koji je ranjen u masakru u Malom Orašju ispričao je šta se dogodilo te kobne večeri. Mladić koji je ranjen u masakru u mladenovačkim selima Malo… »
"Nemoj da pucaš više, molim te" Potresne reči mladića koji je ranjen dok je Blažić pucao: "Deca su jaukala i zapomagala"

"Nemoj da pucaš više, molim te" Potresne reči mladića koji je ranjen dok je Blažić pucao: "Deca su jaukala i zapomagala"

Kurir 25.03.2024
"Video sam da moji drugovi padaju jedan za drugim, a iza mene je bio moj rođeni brat", ovo je u Višem javnom tužilaštvu ispričao mladić koji je povređen u pucnjavi u Malom Orašju kada je Uroš Blažić otvorio vatru i ubio šestoro mladih nakon… »
Sramno! Posle masakra bežao sam od policije da me ne likvidiraju Užasna odbrana ubice: Rekao sam da legnu, niko me nije…

Sramno! Posle masakra bežao sam od policije da me ne likvidiraju Užasna odbrana ubice: Rekao sam da legnu, niko me nije…

Kurir 25.03.2024
Uroš Blažić (22) iz Dubone kod Mladenovca koji se tereti da je 4. maja prošle počinio nezapamćen maskar u selima Dubona i Malo Orašje kod Smedereva gde je pobio devetoro, a njih 12 teško ranio, u svojoj sramnoj odbrani dva dana nakon zločina u… »
"Deca su mi ležala, po patikama sam ih prepoznao" Otac Milana i Kristine, koje je ubio Uroš Blažić, o jezivim detaljima…

"Deca su mi ležala, po patikama sam ih prepoznao" Otac Milana i Kristine, koje je ubio Uroš Blažić, o jezivim detaljima…

Kurir 25.03.2024
"Moja deca su ležala na ulici ispred školskog dvorišta, bili su pokriveni ćebadima. Ali su im se videle patike i ja sam ih po patikama i prepoznao. Niko mi nije dozvoljavao da priđem do dece." Ovo su reči Saše Panića, oca Milana i Kristine Panić… »
Oterali su ga sa mesta zločina! Otac osumnjičenog za masakr u Mladenovcu došao u školsko dvorište nakon ubistava

Oterali su ga sa mesta zločina! Otac osumnjičenog za masakr u Mladenovcu došao u školsko dvorište nakon ubistava

Mondo 25.03.2024
Otac osumnjičenog za masakr u Mladenovcu je bio na mestu zločina. Otac osumnjičenog za masakr u Mladenovcu je bio na mestu zločina. "Moja deca su ležala na ulici ispred školskog dvorišta, bili su pokriveni ćebadima. Ali su im se videle patike i ja… »
"Bežite odavde, ubićemo vas, vaš sin nam je pobio decu": Otac Uroša Blažića u ponoć otišao na mesto zločina, porodice…

"Bežite odavde, ubićemo vas, vaš sin nam je pobio decu": Otac Uroša Blažića u ponoć otišao na mesto zločina, porodice…

Blic 25.03.2024
"Moja deca su ležala na ulici ispred školskog dvorišta, bili su pokriveni ćebadima. Ali su im se videle patike i ja sam ih po patikama i prepoznao. Niko mi nije dozvoljavao da priđem do dece." Ovo su reči Saše Panića, oca Milana i Kristine Panić… »

Vesti dana »