Povezane vesti

"Pozvala sam doktora u kafanu!" Nada Topčagić otkrila zbog čega je završila u bolnici: "Ustanovljeno mi je..."

"Pozvala sam doktora u kafanu!" Nada Topčagić otkrila zbog čega je završila u bolnici: "Ustanovljeno mi je..."

Telegraf 25.03.2024
Pevačica otkrila šta su joj rekli doktori nakon pregleda. Pevačica Nada Topčagić je zbog, kako kaže, bolova u predelu stomaka, primljena pre dva dana u Urgentni centar, a nakon ispitivanja su je jutros, 25. marta, otpustili iz istog. - Dobro sam… »
"Moram na hitnu dijetu i za 15 dana na kontrolu!" Nadi Topčagić pukao čir, ovo su simptomi

"Moram na hitnu dijetu i za 15 dana na kontrolu!" Nadi Topčagić pukao čir, ovo su simptomi

Mondo 25.03.2024
Ovo su simptomi čira koje je osetila pevačica Nada Topčagić. Ovo su simptomi čira koje je osetila pevačica Nada Topčagić. Pevačica Nada Topčagić juče je osetila snažne bolove u stomaku, nakon čega je hospitalizovana. Ona je danas izašla iz… »
"Mislila sam da je kraj!" Nada Topčagić izašla iz bolnice, pa otkrila kako se oseća

"Mislila sam da je kraj!" Nada Topčagić izašla iz bolnice, pa otkrila kako se oseća

Mondo 25.03.2024
Pevačica Nada Topčagić pre dva dana hitno je primljena u Urgentni centar, a nakon što je dobila adekvatnu negu, Nada je danas izašla iz bolnice. Pevačica Nada Topčagić pre dva dana hitno je primljena u Urgentni centar, a nakon što je dobila… »
Nada Topčagić puštena iz bolnice: "Mislila sam da je kraj, odjednom me je jako zabolelo..."

Nada Topčagić puštena iz bolnice: "Mislila sam da je kraj, odjednom me je jako zabolelo..."

Telegraf 25.03.2024
"Bila sam 24 sata u bolnici, bila sam jako uplašena", rekla je pevačica. Pevačica Nada Topčagić puštena je iz bolnice danas, u ponedeljak, 25. marta, dva dana nakon što hitno primljena u Urgentni centar. Lepu vest je za Telegraf portvrio njen… »
"Žalila se na bolove u stomaku": Nakon što je Nada Topčagić završila u bolnici, oglasio se njen muž!

"Žalila se na bolove u stomaku": Nakon što je Nada Topčagić završila u bolnici, oglasio se njen muž!

Mondo 25.03.2024
Muž Nade Topčagić se oglasio nakon što je pevačica juče hitno hospitalizovana. Muž Nade Topčagić se oglasio nakon što je pevačica juče hitno hospitalizovana. Pevačica Nada Topčagić (70) primljena je juče u Urgentni centar. Prema navodima… »
Zabrinutost na domaćoj sceni! Nada Topčagić hospitalizovana! Ovo je razlog

Zabrinutost na domaćoj sceni! Nada Topčagić hospitalizovana! Ovo je razlog

Dnevnik 25.03.2024
Pevačica se trenutno nalazi u Urgentom centru. Naša čuvena pevačica Nada Topčagić sinoć je primljena u Urgentni centar, saznaju domaći mediji. Ona je imala jake bolove u stomaku, zbog čega su lekari odlučili da je zadrže u bolnici. - Sinoć je… »
"Sinoć sam je odvezao u bolnicu, lekari su rekli da mora da ostane": Muž Nade Topčagić za "Blic" otkrio da li je pevačica…

"Sinoć sam je odvezao u bolnicu, lekari su rekli da mora da ostane": Muž Nade Topčagić za "Blic" otkrio da li je pevačica…

Blic 24.03.2024
Pevačica Nada Topčagić hitno je primljena u Urgentni centar, kako je saznao "Blic", a sad se ovim povodom oglasio i njen suprug Zlatko. - Nada je sinoć primljena bolnicu, imala je velike bolove u stomaku, pa je zbog toga zadržana u bolnici na… »

Vesti dana »