Povezane vesti

"Vrisnula sam kad su mi saopštili" Nada Topčagić otkrila šta su joj doktori ustanovili, odmah mora da preduzme ovaj korak!

"Vrisnula sam kad su mi saopštili" Nada Topčagić otkrila šta su joj doktori ustanovili, odmah mora da preduzme ovaj korak!

Kurir 25.03.2024
Nada Topčagić primljena je u Urgentni centar zbog bolova u stomaku, gde je provela noć na pregledima, a rano jutros je napustila bolnicu. - Dobro sam sada, vrisnula sam kada su mi saopštili da izlazim . Bila sam u Banovcima sa prijateljima, gde sam… »
„Mislila sam da je ovo kraj“: Nada Topčagić izašla iz bolnice, pa otkrila kako se oseća nakon hitne hospitalizacije

„Mislila sam da je ovo kraj“: Nada Topčagić izašla iz bolnice, pa otkrila kako se oseća nakon hitne hospitalizacije

Nova 25.03.2024
Pevačica Nada Topčagić danas je izašla iz bolnice nakon što je pre dva dana hitno primljena u Urgentni centar. Nada Topčagić pre dva dana hitno je primljena u Urgentni centar, gde je dobila adekvatnu negu, a danas je puštena iz bolnice. „Jako… »
„Mislila sam da je ovo kraj“: Nada Topčagić izašla iz bolnice, pa otkrila kako se oseća nakon hitne hospitalizacije

„Mislila sam da je ovo kraj“: Nada Topčagić izašla iz bolnice, pa otkrila kako se oseća nakon hitne hospitalizacije

Dnevnik 25.03.2024
Pevačica Nada Topčagić danas je izašla iz bolnice nakon što je pre dva dana hitno primljena u Urgentni centar. Nada Topčagić pre dva dana hitno je primljena u Urgentni centar, gde je dobila adekvatnu negu, a danas je puštena iz bolnice. „Jako… »
(Video) "mislila sam da je ovo kraj": Nada Topčagić izašla iz bolnice: Pevačica otkrila kako se oseća nakon što je hitno…

(Video) "mislila sam da je ovo kraj": Nada Topčagić izašla iz bolnice: Pevačica otkrila kako se oseća nakon što je hitno…

Blic 25.03.2024
Pevačica Nada Topčagić pre dva dana hitno je primljena u Urgentni centar, a nakon što je dobila adekvatnu negu, Nada je danas izašla iz bolnice. Pevačica se oglasila za "Blic" i otkrila detalje zdravstvenog stanja. - Jako sam srećna što izlazim… »
Imali su velike planove, a onda je odjednom sve krenulo po zlu: Muž Nade Topčagić otkrio šta se dešava s pevačicom

Imali su velike planove, a onda je odjednom sve krenulo po zlu: Muž Nade Topčagić otkrio šta se dešava s pevačicom

Svet & Skandal 25.03.2024
Zdravstveno stanje Nade Topčagić zabrinulo sve Pevačica Nada Topčagić sinoć je završila u Urgentnom centru zbog jakih bolova u stomaku, a potom je i zadržana u bolnici. Mnogi su se zabrinuli za zdravstveno stanje Nade Topčagić a među njima je i… »
"Mislila sam da je ovo kraj" Nada Topčagić izašla iz bolnice: Pevačica otkrila kako se oseća posle noći provedene u…

"Mislila sam da je ovo kraj" Nada Topčagić izašla iz bolnice: Pevačica otkrila kako se oseća posle noći provedene u…

Kurir 25.03.2024
Pevačica Nada Topčagić pre dva dana hitno je primljena u Urgentni centar, a nakon što je dobila adekvatnu negu, Nada je danas izašla iz bolnice. Pevačica se oglasila i otkrila detalje zdravstvenog stanja. - Jako sam srećna što izlazim. Bila sam 24… »
"Šta se ovo: Dešava?" Zorica Marković u šoku nakon što je čula da je Nada Topčagić u bolnici: "Danima unazad smo se…

"Šta se ovo: Dešava?" Zorica Marković u šoku nakon što je čula da je Nada Topčagić u bolnici: "Danima unazad smo se…

Blic 24.03.2024
Pevačica Nada Topčagić sinoć je primljena u Urgentni centar. Ovu vest potvrdio je i njen suprug, Zlatko Đorđević, a potom se oglasila i pevačica Zorica Marković, koja je proteklih dana bila u kontaktu sa Nadom. - U šoku sam! Ne znam trenutno… »

Vesti dana »