Povezane vesti

„Bilo je teško i stresno“: Tanja Savić imala je filmski početak ljubavi sa novim partnerom, godinama posle je prvi put…

„Bilo je teško i stresno“: Tanja Savić imala je filmski početak ljubavi sa novim partnerom, godinama posle je prvi put…

Nova 25.03.2024
Popularna pevačica intrigira javnost svojim privatnim životom. Tanja Savić pronašla je sreću u emotivnoj vezi sa 11 godina mlađim pilotom Mukijem Bešićem. „Ne mogu da sakrijem sreću. Mi smo se jedno vreme krili i bilo je jako teško i stresno… »
"Bilo je teško i stresno": Tanja Savić prvi put otkrila detalje veze sa 11 godina mlađim pilotom: "Želim još dece"

"Bilo je teško i stresno": Tanja Savić prvi put otkrila detalje veze sa 11 godina mlađim pilotom: "Želim još dece"

Blic 25.03.2024
Nakon burnog razvoda od Dušana Jovančevića, Tanja Savić pronašla je svoju sreću kraj 11 godina mlađeg pilota Muhameda Mukija Bešića. Tanja je najpre krila vezu sa pilotom, a sada je pevačica otkrila da joj je taj period teško pao. - Ne mogu da… »
"Bilo je teško i stresno"! Tanja Savić imala je filmski početak ljubavi sa 11 godina mlađim pilotom, otkrila detalje…

"Bilo je teško i stresno"! Tanja Savić imala je filmski početak ljubavi sa 11 godina mlađim pilotom, otkrila detalje…

Kurir 25.03.2024
Tanja Savić pronašla je sreću u emotivnoj vezi sa 11 godina mlađim pilotom Mukijem Bešićem. " Ne mogu da sakrijem sreću. Mi smo se jedno vreme krili i bilo je jako teško i stresno. Ja ne mogu za javnost da otkrijem koliko smo mi zaista zajedno. Ja… »

Vesti dana »