Povezane vesti
Na Sajmu automobila u BG najveće interesovanje za luskuzna i električna vozila
Telegraf 25.03.2024
Cena najskupljeg automobila na ovogodišnjem Sajmu iznosi 380.000 evra, dok najjeftiniji košta 12.000 evra. Na Međunarodnom sajmu automobila u Beogradu, posetioci su se najviše interesovali za najskuplje modele poput KTM-ovog "x-bow GT-XR", ali sve su… »
Na Sajmu automobila u BG najveće interesovanje za luksuzna i električna vozila
Telegraf 25.03.2024
Veliki broj zainteresovanih građana odlučuje za kupovinu modela MG4 i da u tome imaju ekonomsku računicu. Na Međunarodnom sajmu automobila u Beogradu posetioci su se najviše interesovali za najskuplje modele poput KTM-ovog "x-bow GT-XR", ali sve su… »
Sajam automobila: Ovo je Automobil godine 2024.
Danas 25.03.2024
Na ovogodišnjem Sajmu automobila u Beogradu dominirali su električni modeli, a među njima se posebno istakao jedan kineske proizvodnje. Naime, za Automobil godine proglašen je MG4, odlučio je žiri Asocijacije automobilskih novinara Srbije (AANS). Među… »
Na Sajmu automobila u Beogradu najveće interesovanje za luskuzna i električna vozila
RTV 25.03.2024
BEOGRAD - Na Međunarodnom sajmu automobila u Beogradu, posetioci su se najviše interesovali za najskuplje modele poput KTM-ovog "x-bow GT-XR", ali sve su traženiji i električni automobili, kao što je MG4, koji je Acocijacija automobilskih novinara… »
Vesti dana »

Brišu cele države sa lica Zemlje: Šta su podmornice "Ohajo" u Trampovom arsenalu i koliko je moćan ruski pandan?
Euronews pre 25 minutajoš 29 povezanih

MUP: Neprijavljeno okupljanje u Zemunu, prijavljeno oštećenje prostorija mesnog odbora SNS
Novi magazin pre 55 minutajoš 16 povezanih

VIDEO U Lehu pobuna pred Zvezdu, odmazda od koje su strepeli: Milojević razmišlja o eksperimentu usred Poljske
Nova pre 35 minutajoš 22 povezane