Povezane vesti

Žoc otkrio šta najviše zamera igračima: Kada to rade, ostavim ih na klupi i nastavim sa ostalima!

Žoc otkrio šta najviše zamera igračima: Kada to rade, ostavim ih na klupi i nastavim sa ostalima!

Hot sport 25.03.2024
– Ako radite dobro na treningu, bićete dobri i na utakmici – ističe Obradović U prvoj epizodi emisije „Euroleague Masterminds“ gost je bio najtrofejniji košarkaški trener u Evropi, Željko Obradović. Na početku, popularni „Žoc“ je… »
Željko otkrio Evroligi - Ostavlja igrače na klupi i na treningu!

Željko otkrio Evroligi - Ostavlja igrače na klupi i na treningu!

Sportske.net 25.03.2024
Prvi gost serijala "Euroleague Masterminds" bio je Željko Obradović koji je objašnjavao promene u košarci i kakve je akcije primenjivao tokom svoje karijere. "Počeo sam 1991. godine, sada je 2024. godina. Košarka se promenila dosta. Ono što ja… »
"Mrzim kada moj tim nije..." Obradović otkrio šta ga najviše nervira kod igrača - jednu stvar ne može da trpi, to ga…

"Mrzim kada moj tim nije..." Obradović otkrio šta ga najviše nervira kod igrača - jednu stvar ne može da trpi, to ga…

Kurir 25.03.2024
U prvoj epizodi emisije "Euroleague Masterminds" gost je bio najtrofejniji košarkaški trener u Evropi, Željko Obradović, koji je govorio o raznim temama. Na početku, popularni "Žoc" je istakao koliko se košarka promenila od 1991. godine, kada je… »
Ako to vidim, odmah ideš na klupu! Željko otkrio šta najviše mrzi kod svojih ekipa

Ako to vidim, odmah ideš na klupu! Željko otkrio šta najviše mrzi kod svojih ekipa

Mondo 25.03.2024
Željko Obradović je otvorio novi projekat Evrolige i istakao šta je potrebno da se opstane na tako visokom nivou. Željko Obradović je otvorio novi projekat Evrolige i istakao šta je potrebno da se opstane na tako visokom nivou. Evroliga je započela… »
Obradović gost 1. epizode novog serijala Evrolige: "Ako vidim moje igrače takve, bolje na klupu da ih stavim"

Obradović gost 1. epizode novog serijala Evrolige: "Ako vidim moje igrače takve, bolje na klupu da ih stavim"

Telegraf 25.03.2024
Serijal ima pet epizoda, u drugoj je gost Sferopulos. Trener Partizana Želimir Željko Obradović prvi je "gost" novog serijala Evrolige pod nazivom "Euroleague Masterminds" i koji sadrži pet epizoda! Novi serijal pruža istinskim fanovima košarke… »

Vesti dana »