Povezane vesti

Euforija navijača Vojvodine na vest o dolasku Mandarića u upravu kluba: Vreme da se sa zacrtanim ciljem vratim tamo gde me…

Euforija navijača Vojvodine na vest o dolasku Mandarića u upravu kluba: Vreme da se sa zacrtanim ciljem vratim tamo gde me…

Danas 25.03.2024
Milan Mandarić, američki biznismen srpskog porekla, koji je bio vlasnik brojnih evropskih klubova, izjavio je da je vreme da se vrati „tamo gde ga vuče srce“ i pomogne Fudbalskom klubu Vojvodina. Na novosadskog superligaša 26. marta biće izabran… »
Mandarić: San mi je da doprinesem i tu gde sam odrastao Svuda sam bio i svuda sam napravio nešto

Mandarić: San mi je da doprinesem i tu gde sam odrastao Svuda sam bio i svuda sam napravio nešto

Dnevnik 25.03.2024
Od‌jeknula je juče vest da je Milan Mandarić pred dolaskom u srpski fudbal, odnosno na poziciju potpredsednika Vojvodine, i probudila euforiju među Lalama, ali i svim iskrenim ljubiteljima superligaškog fudbala. Dolazak biznismena bogatog iskustva u… »
Oglasio se Milan Mandarić: Govorio o potencijalnom dolasku u Vojvodinu!

Oglasio se Milan Mandarić: Govorio o potencijalnom dolasku u Vojvodinu!

Hot sport 25.03.2024
‘Osećam da sam obišao ceo svet i ostvario brojne ciljeve, pa bi bilo najlepše da se vratim kući.’ Osamdesetpetogodišnji biznismen i nekadašnji vlasnik Nice, Šarloa, Portsmuta, Lestera, Šefild Venzdeja, Olimpije iz Ljubljane, Milan Mandarić… »

Vesti dana »