Povezane vesti
Poreska uprava: Uhapšen zbog sumnje za utaju 158 miliona dinara poreza
Novi magazin 25.03.2024
Jedna osoba uhapšena je u Srbiji zbog sumnje da je, kao odgovorno lice jednog privrednog društva, poreskom utajom oštetilo državni budžet za više od 158 miliona dinara, saopštila je danas Poreska uprava., saopšteno je. Uhapšeni je osumnjičen da je od… »
Uhapšen muškarac zbog utaje poreza od više od 158 miliona dinara
Insajder 25.03.2024
U Zrenjaninu je po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u tom gradu, lišeno je slobode jedno lice zbog sumnje da je izvršilo krivično delo poreske utaje u iznosu od preko 158 miliona dinara, za koliko je oštećen budžet Republike Srbije, saopštila je danas… »
Uhapšen muškarac u Zrenjaninu zbog utaje poreza: Sumnja se da je oštetio državu za 158 miliona dinara
Euronews 25.03.2024
U Zrenjaninu je po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u tom gradu, uhapšen muškarac zbog sumnje da je utajio porez u iznosu od više od 158 miliona dinara, za koliko je oštećen budžet Republike Srbije, saopštila je danas Poreska uprava. On se sumnjiči se… »
Uhapšen muškarac zbog utaje poreza od više od 158 miliona dinara
Telegraf 25.03.2024
Određena mu je mera zadržavanja od 48 sati. U Zrenjaninu je po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u tom gradu, lišeno je slobode jedno lice zbog sumnje da je izvršilo krivično delo poreske utaje u iznosu od preko 158 miliona dinara, za koliko je oštećen… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za ponedeljak 9. februar: Ujutro magla, promenljiv vetar, u toku dana oblačno
Beta pre 49 minutajoš 22 povezane
Dodikov kandidat definitivni pobednik izbora za predsednika Republike Srpske
BBC News pre 34 minutajoš 17 povezanih
Mačado: Opozicionar i bivši guverner otet nekoliko sati nakon puštanja iz zatvora
Nedeljnik pre 29 minutajoš 16 povezanih






