Povezane vesti

"Mojoj drugoj mami, najboljoj ženi, vetru u leđa..." Tara Simov se nakon raskida sa Danilom obratila svekrvi emotivnim…

"Mojoj drugoj mami, najboljoj ženi, vetru u leđa..." Tara Simov se nakon raskida sa Danilom obratila svekrvi emotivnim…

Kurir 25.03.2024
Tara Simov nedavno se ostvarila kao majka kada je na svet donela sina Nikolaja, a juče je iznenadila mnoge kada je otkrila da ju je Danilo Raičević ostavio. Tara je oduvek isticala da je sa Danilovom majkom Marijom Ilić Švabić u odličnim odnosima… »
Tara Simov se obratila svekrvi! Nakon što joj je Danilo zabranio da uđe u stan, ona njoj uputila snažnu poruku

Tara Simov se obratila svekrvi! Nakon što joj je Danilo zabranio da uđe u stan, ona njoj uputila snažnu poruku

Alo 25.03.2024
Kao bomba odjeknula je vest da su Tara i Danilo raskinuli opet. Tara Simov i njen dečko Danilo Raičević raskinuli su ponovo, a situacija je kulminirala kada je objavila skandalozne prepiske sa njim. Danas se obratila i svojoj svekrvi, koju ističe… »
Tara Simov se javno obratila svekrvi: Danilo je ostavio, a njegova majka joj najveća podrška: "ona plače sa mnom"

Tara Simov se javno obratila svekrvi: Danilo je ostavio, a njegova majka joj najveća podrška: "ona plače sa mnom"

Blic 25.03.2024
Tara Simov nedavno se ostvarila kao majka kada je na svet donela sina Nikolaja, a juče je iznenadila mnoge kada je otkrila da ju je Danilo Raičević ostavio. Tara je oduvek isticala da je sa Danilovom majkom Marijom Ilić Švabić u odličnim odnosima… »
Tara se obratila svekrvi nakon što joj Danilo zabranio da uđe u stan: Uputila joj emotivne reči

Tara se obratila svekrvi nakon što joj Danilo zabranio da uđe u stan: Uputila joj emotivne reči

Telegraf 25.03.2024
Tara je ostala u odličnim odnosima sa Danilovom majkom. Nakon što se požalila da ju je Danilo Raičević, dečko s kojim je dobila sina zabranio da se vrati u stan i vidi dete, Tara Simov se oglasila i obratila njegovoj majci, odnosno svekrvi Mariji… »
Šta će meni ovo u životu?! Tara Simov nakon raskida otvoreno o trudnoći, otkrila sve o novom partneru!

Šta će meni ovo u životu?! Tara Simov nakon raskida otvoreno o trudnoći, otkrila sve o novom partneru!

Alo 25.03.2024
Sin joj se i dalje nalazi kod oca. Tara Simov i njen dečko Danilo Raičević raskinuli su ponovo, a situacija je kulminirala kada je objavila skandalozne prepiske sa njim. Simova je danas u lajv uključenju otkrila više detalja o raskidu sa ocem njenog… »

Vesti dana »