Povezane vesti

„Ona me je umirila, zbog nje sam ostavio loše navike“: Ovako su Jelisaveta Orašanin i Vuk Kostić govorili o svojoj…

„Ona me je umirila, zbog nje sam ostavio loše navike“: Ovako su Jelisaveta Orašanin i Vuk Kostić govorili o svojoj…

Nova 25.03.2024
Košarkaš Miloš Teodosić i glumica Jelisaveta Orašanin u braku su od 2017. godine i imaju dvoje dece, ćerku Petru i sina Bogdana. Poslednjih dana dosta se priča o njihovom navodnom razvodu, ali se njih dvoje tim povodom nisu oglašavali, a izvor… »
"Zbog nje sam ostavio loše navike" Svi očekivali da će se Jelisaveta udati za Vuka Kostića, a ovako su govorili svojoj…

"Zbog nje sam ostavio loše navike" Svi očekivali da će se Jelisaveta udati za Vuka Kostića, a ovako su govorili svojoj…

Kurir 25.03.2024
Da li će glumica Jelisaveta Orašanin i košarkaš Miloš Teodosić staviti tačku na svoj brak posle sedam godina pitanje je o kome je tokom cele prošle nedelje brujalo u javnosti. Sve su glasnije priče da je ljubavi došao kraj, a da su posredi… »
"Zbog nje sam ostavio loše navike": Svi bruje o razvodu Jelisavete i Teodosića, a ovako je Vuk Kostić govorio o glumici dok…

"Zbog nje sam ostavio loše navike": Svi bruje o razvodu Jelisavete i Teodosića, a ovako je Vuk Kostić govorio o glumici dok…

Blic 25.03.2024
Prethodnih dana svi bruje o tome da u braku Jelisavete Orašanin i Miloša Teodosića stvari ne funkcionišu kako treba, te da se zbog toga par razvodi. Pre braka sa Milošem, Jelisaveta je pet godina bila u ljubavi sa kolegom Vukom Kostićem, a mnogi su… »
Jelisaveti je svega preko glave? "Kako blokirati ljude...", u jeku priča o razvodu od Tea podelila objavu u kojoj se pronašla…

Jelisaveti je svega preko glave? "Kako blokirati ljude...", u jeku priča o razvodu od Tea podelila objavu u kojoj se pronašla…

Blic 24.03.2024
Poznata glumica Jelisaveta Orašanin u žiži je interesovanja javnosti zbog sve češćih tvrdnji da je došlo do kraha njenog braka sa košarkašem Milošem Teodosićem, sa kojim ima dvoje dece, ćerku Petru i sina Bogdana. Jelisaveta i Teo odbijaju da… »

Vesti dana »