Povezane vesti

Iz automobila u plamenu spasao dečaka (3) Ante je heroj Hrvatske: Kamo sreće da sam mu spasio i majku...

Iz automobila u plamenu spasao dečaka (3) Ante je heroj Hrvatske: Kamo sreće da sam mu spasio i majku...

Kurir 25.03.2024
Heroj Ante Šilović spasio je iz zapaljenog automobila trogodišnje dete. - Prizor koji sam video ispred sebe bio je zastrašujući. Zakočio sam nasred autoputa, izbacio auto iz brzine, izašao iz kombija, uzeo aparat za gašenje požara i krenuo ka… »
Pomerio sam mrtvog čoveka pa u vatri video dete kako plače Ovo je heroj Vinko: Spasao dečaka, a njegovo prezime ima jaku…

Pomerio sam mrtvog čoveka pa u vatri video dete kako plače Ovo je heroj Vinko: Spasao dečaka, a njegovo prezime ima jaku…

Kurir 25.03.2024
Cela Dalmacija tražila je još jednog spasioca koji je spasio trogodišnje dete iz zapaljenog Audija A4 u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu uveče u Кaštel Sućurcu. U strašnoj tragediji poginuli su 32-godišnja majka deteta i… »
Ovo je hrabri mladić koji je spasao dete iz zapaljenog automobila: Jeziva saobraćajna nesreća potresla region, majki dečaka…

Ovo je hrabri mladić koji je spasao dete iz zapaljenog automobila: Jeziva saobraćajna nesreća potresla region, majki dečaka…

Večernje novosti 25.03.2024
CELA Dalmacija tražila je još jednog spasioca koji je spasio trogodišnje dete iz zapaljenog Audija A4 u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu uveče u Kaštel Sućurcu. U strašnoj tragediji poginuli su 32-godišnja majka deteta i… »
Čovek neverovatnog prezimena spasio dete iz auta u plamenu! Uleteo u buktinju: Nažalost majci nije bilo spasa!

Čovek neverovatnog prezimena spasio dete iz auta u plamenu! Uleteo u buktinju: Nažalost majci nije bilo spasa!

Mondo 25.03.2024
Vinko je zajedno sa još jednim prolaznikom izvukao dete iz zapaljenog automobila, ali je majka, nažalost, preminula na licu mesta nakon što je na automobil naleteo motociklista koji je takođe poginuo u nesreći. Vinko je zajedno sa još jednim… »
Ante je iz auta u plamenu izvukao dete: "Uhvatio sam majku za ruku, pokušao i nju da izvučem, nisam uspeo"

Ante je iz auta u plamenu izvukao dete: "Uhvatio sam majku za ruku, pokušao i nju da izvučem, nisam uspeo"

Telegraf 25.03.2024
Mlada majka trogodišnjeg dečaka poginula je svega 200 metara od svog doma. Dete je završilo u bolnici s težim povredama. Ante je iz automobila u plamenu zajedno s još jednim prolaznikom izvukao dete, ali majka je nažalost preminula na licu mesta… »

Vesti dana »