Povezane vesti

Milanović: Ne nasedam na trikove HDZ-a

Milanović: Ne nasedam na trikove HDZ-a

Politika 25.03.2024
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da mu nije do debate sa premijerom Andrejem Plenkovićem i da nije razmišljao o ostavci na mesto predsednika Republike. Milanović je novinarima u Zadru, gde je učestvovao na obeležavanju Dana… »
Milanović: Te fore „izađi i bori se“, nije meni do debate s Plenkovićem, imali smo je 2016. pa je bio razbijen

Milanović: Te fore „izađi i bori se“, nije meni do debate s Plenkovićem, imali smo je 2016. pa je bio razbijen

Danas 25.03.2024
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da mu nije do debate sa premijerom Andrejem Plenkovićem i da nije razmišljao o ostavci na mestu predsednika Republike. Milanović je novinarima u Zadru, gde je učestvovao na obeležavanju Dana… »
"Nismo mi iz istog kvarta, on je više bio sa mamom": Milanović ismejao Plenkovića, pa mu odgovorio na poziv na debatu

"Nismo mi iz istog kvarta, on je više bio sa mamom": Milanović ismejao Plenkovića, pa mu odgovorio na poziv na debatu

Večernje novosti 25.03.2024
PREDSEDNIK Republike Zoran Milanović poručio je da mu nije do debate s premijerom Andrejom Plenkovićem i da s njim nema o čemu razgovarati, dodavši da se za premijera kandidovao jer je na to nateran. Zoran Milanović, Foto Tanjug - Nisam tako naivan… »
Milanović: "Hrvatska je tragedija već osam godina, bazirana na korupciji"

Milanović: "Hrvatska je tragedija već osam godina, bazirana na korupciji"

Telegraf 25.03.2024
Na pitanje je li u kampanji, predsednik Hrvatske je rekao da je odluka Ustavnog suda, kojom mu je zabranjeno učešće na parlamentarnim izborima i svaka vrsta nastupa vezano za kampanju, “pucanj u prazno”. Predsednik Republike Zoran Milanović… »

Vesti dana »