Povezane vesti

Terminator postao još veća mašina – kako se Švarceneger oseća posle ugradnje pejsmejkera

Terminator postao još veća mašina – kako se Švarceneger oseća posle ugradnje pejsmejkera

RTS 25.03.2024
Nakon što mu je ugrađen pejsmejker, Arnold Švarceneger se oporavlja se od operacije i tvrdi: „Sjajno mi ide!" „Prošlog ponedeljka sam imao operaciju i postano još malo više – mašina: dobio sam pejsmejker“, rekao je glumac, koji je već imao… »
Švarceneger hitno operisan! Intervencija obavljena u tajnosti, otkriveno u kakvom je stanju

Švarceneger hitno operisan! Intervencija obavljena u tajnosti, otkriveno u kakvom je stanju

Mondo 25.03.2024
Arnoldu Švarcenegeru ugrađen je pejsmejker nakon što su mu ožiljci od prethodnih operacija izazvali nepravilan rad srca. Arnoldu Švarcenegeru ugrađen je pejsmejker nakon što su mu ožiljci od prethodnih operacija izazvali nepravilan rad srca… »
Arnold Švarceneger imao hitnu operaciju srca: „Pojavile su se komplikacije, isti zdravstveni problem mi je ubio majku i…

Arnold Švarceneger imao hitnu operaciju srca: „Pojavile su se komplikacije, isti zdravstveni problem mi je ubio majku i…

Nova 25.03.2024
Arnold Švarceneger otkrio je da je nedavno imao operaciju srca. On je, zbog urođenog problema sa srčanim zaliscima, već imao tri intervencije na srcu, ali su prethodne intervencije izazvale komplikacije zbog kojih su lekari sada Švarcenegeru morali… »
Arnold Švarceneger hitno operisan Sve odrađeno u strogoj tajnosti, evo šta mu se desilo

Arnold Švarceneger hitno operisan Sve odrađeno u strogoj tajnosti, evo šta mu se desilo

Alo 25.03.2024
Isti zdravstveni problem ubio je njegovu majku i baku. Holivudski glumac i političar Arnold Švarceneger hitno je operisan. Njemu je ugrađen pejsmejker nakon što su mu ožiljci od prethodnih operacija izazvali nepravilan rad srca. Sve je odrađeno u… »
Arnold Švarceneger hitno operisan

Arnold Švarceneger hitno operisan

Telegraf 25.03.2024
Gotovo niko nije znao šta mu se dešava, sve se čuvalo u tajnosti. Poznatom glumcu Arnoldu Švarcenegeru ugrađen je pejsmejker nakon što su mu ožiljci od prethodnih operacija izazvali nepravilan rad srca. Čuveni Terminator imao je tajnu proceduru na… »
Švarceneger hitno operisan: Sve odrađeno u tajnosti, slavni glumac otkrio kako se sada oseća

Švarceneger hitno operisan: Sve odrađeno u tajnosti, slavni glumac otkrio kako se sada oseća

Večernje novosti 25.03.2024
ARNOLDU Švarcenegeru ugrađen je pejsmejker nakon što su mu ožiljci od prethodnih operacija izazvali nepravilan rad srca. Foto: Printskrin Youtube Čuveni Terminator imao je tajnu proceduru na srcu prošle nedelje, a sada se oglasio i otkrio kako se… »

Vesti dana »