Povezane vesti

Odbranio zicer u 90. minutu - Rajković: Srećan sam što sam pomogao ekipi da pobedimo (video)

Odbranio zicer u 90. minutu - Rajković: Srećan sam što sam pomogao ekipi da pobedimo (video)

Sportski žurnal 25.03.2024
Srbija je večeras savladala Kipar rezultatom 1:0 u prijateljskom meču u Larnaki. Golman fudbalske reprezentacije Srbije Predrag Rajković izjavio je večeras u Larnaki da je srećan što je pomogao svom timu da pobedi selekciju Kipra. Srbija je večeras… »
Diskretni heroj Rajković: "Bitna pobeda posle šoka, Srbija ne mora da brine o golmanima!"

Diskretni heroj Rajković: "Bitna pobeda posle šoka, Srbija ne mora da brine o golmanima!"

Sportske.net 25.03.2024
Strelac pobedonosnog gola bio je Sergej Milinković-Savić u sedmom minutu, ali velike zasluge nosi i golman Predrag Rajković koji je svojom odbranom u finišu susreta praktično direktno uticao na rezultat. Čuvar mreže Majorke sumirao je utiske sa… »
"Dobio sam informacije, ima tu dosta stvari" Piksi o dobrom i lošem u pobedi Srbije

"Dobio sam informacije, ima tu dosta stvari" Piksi o dobrom i lošem u pobedi Srbije

Mondo 25.03.2024
Selektor Srbije o pobedi protiv Kipra 1:0 u gostima. Selektor Srbije o pobedi protiv Kipra 1:0 u gostima Posle pobede Srbije protiv Kipra 1:0 u Larnaki, selektor Dragan Stojković Piksi rekao je da će meč biti upamćen zbog nekoliko stvari. "Kao prvo… »
Dragan Stojković: Video sam ono što sam želeo, svi su dobili šansu da igraju

Dragan Stojković: Video sam ono što sam želeo, svi su dobili šansu da igraju

Euronews 25.03.2024
Selektor fudbalske reprezentacije Dragan Stojković izjavio je večeras da je bilo i dobrih i loših stvari na prijateljskom meču sa Kiprom, ali je dodao da je to bila dobra utakmica. Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je ranije večeras selekciju… »
Utakmice protiv austrije i švedske daće mnoge odgovore Stojković: Video sam ono što sam želeo

Utakmice protiv austrije i švedske daće mnoge odgovore Stojković: Video sam ono što sam želeo

Dnevnik 25.03.2024
LARNAKA: Selektor fudbalske reprezentacije Dragan Stojković izjavio je večeras da je bilo i dobrih i loših stvari na prijateljskom meču sa Kiprom, ali je dodao da je to bila dobra utakmica. Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je ranije večeras… »
"Do juče sam sa TV prenosa krao fore od njih!" Samed Baždar ne može da veruje da je debitovao za reprezentaciju Srbije

"Do juče sam sa TV prenosa krao fore od njih!" Samed Baždar ne može da veruje da je debitovao za reprezentaciju Srbije

Večernje novosti 25.03.2024
Jeste kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić oborio rekord po broju nastupa u nacionalnoj selekciji, pošto je na meču sa Kiprom zaigrao 106. put u dresu reprezentacije, ali će taj meč po nečem drugom da pamti mladi Samed Baždar. Po… »
Knežević: Ostvario mi se san, zaigrao sam u Zvezdinom dresu na punoj Marakani

Knežević: Ostvario mi se san, zaigrao sam u Zvezdinom dresu na punoj Marakani

Sportski žurnal 25.03.2024
Knežević je rođen 2023. godine, igra i na dvojnu registraciju za OFK Beograd. Crvena zvezda je pre dva dana pobedila Zenit 1:0 u prijateljskom meču na stadionu „Rajko Mitić”. Jedini gol na utakmici postigao je Nikola Knežević u 82. minutu. -… »
Ostvario mu se san, Nikola Knežević: zaigrao sam u Zvezdinom dresu na punoj Marakani

Ostvario mu se san, Nikola Knežević: zaigrao sam u Zvezdinom dresu na punoj Marakani

Dnevnik 25.03.2024
Fudbaler Crvene zvezde Nikola Knežević izjavio je da je srećan zbog gola na prijateljskom meču sa Zenitom i istakao da je neprocenjiv osećaj igrati pred punom Marakanom. Crvena zvezda je pre dva dana pobedila Zenit rezultatom 1:0 u prijateljskom… »

Vesti dana »