Повезане вести
Вишак инжењери и софтвераши? Стелантис отпушта 400 запослених; Синдикат: „Похлепа предузећа”
Дневник 25.03.2024
ЊУЈОРК: Италијанско-амерички произвођач аутомобила Стелантис саопштио је данас да ће отпустити око 400 радника у САД, јер настоји да смањи трошкове, повећа ефикасност и убрза планове за повећање производње електричних возила… »
Стелантис отпушта 400 запослених у САД од 31. марта
Еуроневс 25.03.2024
Италијанско-амерички произвођач аутомобила Стелантис саопштио је данас да ц́е отпустити око 400 радника у САД, јер настоји да смањи трошкове, повец́а ефикасност и убрза планове за повећање производње електричних возила… »
Вести дана »

Трамп и Меланија стигли у Велику Британију: Нема црвеног тепиха, а ево ко их је дочекао: Хеликоптером отишли до резистенције у центру града (фото)
Блиц пре 3 сатајош 2 повезане

Огласио се ФСС после вести да је преминуо Дејан Миловановић: Оставио је дубок траг у дресу националних селекција
Данас пре 3 сатајош 1 повезана

Поново се огласио МУП: Објавио фотографије метка који је испаљен у Новом саду: "Нема трагова забрањених супстанци"
Блиц пре 1 сатјош 2 повезане

Одбио да се тестира на дрогу па добио дебелу казну: Младић из Котора осуђен на 21 дан затвора и забрањено му управљање возилом четири месеца
Курир пре 2 сатајош 1 повезана

Премијер Мацут састао се са делегацијом Кине: Најавио јачање економске и политичке сарадње
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана