Povezane vesti

Nemanja Nedović pokazao novog ljubimca: Kupio ga je među prvima na svetu! (foto)

Nemanja Nedović pokazao novog ljubimca: Kupio ga je među prvima na svetu! (foto)

Mondo 26.03.2024
Srpski košarkaš među prvima na svetu kupio novi model sata posvećen strip junaku Snupiju. Srpski košarkaš među prvima na svetu kupio novi model sata posvećen strip junaku Snupiju. Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović ovih dana je u centru… »
Megin Plavšić školovao Zvezdine Amerikance, dokazao da zaslužuje crveno-beli dres!

Megin Plavšić školovao Zvezdine Amerikance, dokazao da zaslužuje crveno-beli dres!

Sportske.net 26.03.2024
Košarkaši Mege sinoć su po prvi put u svojoj istoriji savladali Crvenu zvezdu u AdmiralBet ABA ligi. Mega je potpuno zasluženo slavila u "Areni" protiv evroligaša i najboljeg tima u dosadašnjem toku "regularnog" toga regionalnog takmičenja. Jedan… »
Nedović protiv mege promašio sve i rekao zbogom reprezentaciji: Nemanju više nećemo gledati u dresu naše zemlje!

Nedović protiv mege promašio sve i rekao zbogom reprezentaciji: Nemanju više nećemo gledati u dresu naše zemlje!

Hot sport 26.03.2024
Sve lošije deluje na parketu nekadašnji igrač Golden Stejta. Crvena zvezda večeras je ugostila Megu u okviru ABA lige.. Iako je domaći sastav važio za apsolutnog favorita, gosti su slavili rezultatom 83:89. Nakon meča, u kome je bio prilično loš… »
Plavšić o prelasku u Zvezdu: Lepo je čuti, ali…

Plavšić o prelasku u Zvezdu: Lepo je čuti, ali…

Sport klub 26.03.2024
Centar Mege Uroš Plavšić kaže za Meridian Sport da je još rano da se govori o potencijalnom prelasku u Crvenu zvezdu. Mega je u Areni iznenadila crveno-bele 89:83, a najbolji je bio baš Plavšić sa 16 poena i 12 skokova. „Ja verujem u svoju ekipu… »
Razbio zvezdu u areni, a sada se priča o prelasku u nju: Košarkaš Mege govorio o interesovanju šampiona Srbije! (video)

Razbio zvezdu u areni, a sada se priča o prelasku u nju: Košarkaš Mege govorio o interesovanju šampiona Srbije! (video)

Hot sport 26.03.2024
Polaskan je, ali i dalje igra za Megu. Crvena zvezda večeras je ugostila Megu u okviru ABA lige. Iako je domaći sastav važio za apsolutnog favorita, gosti su slavili rezultatom 83:89. Jedan od najboljih na meču bio je Uroš Plavišić, sa jakim… »
„Pravi“ Ronaldo objašnjava razliku fudbala nekad i sad

„Pravi“ Ronaldo objašnjava razliku fudbala nekad i sad

Sport klub 26.03.2024
Ronaldo Luis Nazario da Lima – „pravi“ Ronaldo, kako ga mnogi zovu, sada je u Majamiju i prati masters turnir u tenisu, sportu čiji je veliki ljubitelj. NAJPOPULARNIJE NA PORTALU SPORT KLUBA Prva EL „bomba“: Olimpijakos dogovorio veliko… »
„Završio sam sa reprezentacijom“: Nedović više neće da igra za Srbiju, objasnio i zbog čega

„Završio sam sa reprezentacijom“: Nedović više neće da igra za Srbiju, objasnio i zbog čega

Nova 26.03.2024
Nemanja Nedović je završio reprezentativnu karijeru i to je sam saopštio nakon prvog poraza crveno-belih od Mege u ABA ligi u istoriji sa 89:83 (do ponedeljka uveče je skor bio 25-0). Bek koji je manje ili više redovno tokom poslednjih 10 godina bio… »
Nedović: Završio sam sa reprezentacijom Srbije

Nedović: Završio sam sa reprezentacijom Srbije

Sportski žurnal 26.03.2024
Košarkaš Zvezde je istakao da je postao raspolućen. Crvena zvezda je neočekivano poražena protiv Mege u 24. kolu ABA lige 89:83. U meču je dobru rolu imao Nemanja Nedović, koji je upisao 15 poena, dva skoka i sedam asistencija, ali uz izuzetno loš… »
ABA plej-of haos: Ko ide na koga u mečevima odluke

ABA plej-of haos: Ko ide na koga u mečevima odluke

Sport klub 26.03.2024
Uprkos porazu od Mege, izvesno je da će Crvena zvezda biti prva pred plej-of ABA lige, ali poslednja dva kola ligaškog dela doneće nam mnogo uzbuđenja u borbi za doigravanje, kao i za prednost domaćeg terena u plej-ofu. NAJPOPULARNIJE NA PORTALU… »
Nedović objavio kraj: "Završio sam sa reprezentacijom!"

Nedović objavio kraj: "Završio sam sa reprezentacijom!"

Sportske.net 26.03.2024
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović sinoć je nakon poraza crveno-belih od Mege u 24. kolu AdmiralBet ABA ligi u izjavi za "Sportklub" saopštio da je okončao reprezentativnu karijeru. "Završio sam sa reprezentacijom prošlog leta tokom priprema… »
Kako je Mega srušila zvezdu nakon velikog preokreta: Evroligaš prosto prestao da postoji na parketu u završnici! (video)

Kako je Mega srušila zvezdu nakon velikog preokreta: Evroligaš prosto prestao da postoji na parketu u završnici! (video)

Hot sport 26.03.2024
Užasna igra Zvezde već par meseci ne treba da umanji pobedu Mege. Crvena zvezda je sinoć na svom terenu dočekala ekipu Mege u okviru ABA lige. Uoči ovog susreta, Zvezda je bila na vrhu regionalnog takmičenja, dok je Mega bila šesta na tabeli. Meč… »
Nemanja Nedović završio sa reprezentacijom: Dolaze mlađi…

Nemanja Nedović završio sa reprezentacijom: Dolaze mlađi…

Danas 26.03.2024
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović završio je reprezentativnu karijeru. U izjavi za Sport Klub, Nemanja Nedović je rekao da je završio sa reprezentacijom prošlog leta tokom priprema za Svetsko prvenstvo. „Moje telo više nije moglo da izdrži… »
Završio sam sa reprezentacijom! Nedović se oprostio od Srbije, objasnio i zbog čega neće u Pariz

Završio sam sa reprezentacijom! Nedović se oprostio od Srbije, objasnio i zbog čega neće u Pariz

Mondo 26.03.2024
Moglo se naslutiti prošlog leta da se Nemanja Nedović povlači iz reprezentacije Srbije, ali sada je stigla i definitivna potvrda da ga više nećemo gledati u dresu "orlova". Moglo se naslutiti prošlog leta da se Nemanja Nedović povlači iz… »
Nedović za SK: Završio sam sa reprezentacijom, dolaze mlađi

Nedović za SK: Završio sam sa reprezentacijom, dolaze mlađi

Sport klub 26.03.2024
Ličilo je kao da će crveno-beli popraviti uveliko perfektan skor protiv Mege u ABA ligi na 25-0, ali dogodilo se suprotno - prvi put u istoriji nadmetanja u regionalnoj ligi, Mega je zabeležila pobedu u duelu sa Crvenom zvezdom. Bilo je to u 24. kolu… »

Vesti dana »