Povezane vesti

Ako imate ove simptome, imate long kovid Lista je dugačka, proverite

Ako imate ove simptome, imate long kovid Lista je dugačka, proverite

Dnevnik 26.03.2024
Nakon infekcije koronavirusa često se javljaju simptomi koji mogu da traju mnogo duže nego sam virus. Takve simptome lekari i stručnjaci često nazivaju dugotrajni ili long kovid, a prema definiciji Ministarstva zdravlja SAD, ovo stanje podrazumeva… »
Ako imate ove simptome, verovatno ste dobili long kovid: Neki mogu da traju godinama, a evo ko je prvi na udaru

Ako imate ove simptome, verovatno ste dobili long kovid: Neki mogu da traju godinama, a evo ko je prvi na udaru

Kurir 26.03.2024
Nakon infekcije korona virusa često se javljaju simptomi koji mogu da traju mnogo duže nego sam virus. Takve simptome lekari i stručnjaci često nazivaju dugotrajni ili long kovid, a prema definiciji Ministarstva zdravlja SAD, ovo stanje podrazumeva… »
Ako imate ove simptome, verovatno ste dobili long kovid! Evo šta to znači i ko je prvi na udaru

Ako imate ove simptome, verovatno ste dobili long kovid! Evo šta to znači i ko je prvi na udaru

Telegraf 26.03.2024
Ljudi sa long kovidom mogu imati simptome koje čak i stručnjaci teško objašnjavaju, a krvna slika i rendgen mogu biti potpuno uredni. Nakon infekcije korona virusa često se javljaju simptomi koji mogu da traju mnogo duže nego sam virus. Takve… »

Vesti dana »