Povezane vesti

Priča se da Aco Pejović vara ženu, a evo šta on kaže: Biljana je ovako reagovala kad je čula

Priča se da Aco Pejović vara ženu, a evo šta on kaže: Biljana je ovako reagovala kad je čula

Story 26.03.2024
Pevač Aco Pejović godinama je u skladnom braku sa suprugom Biljanom, sa kojom ima tri ćerke - Magdalenu, Mariju i Ivu. Aco Pejović o neverstvu u braku govori prvi put. Naime, nedavno su počele da kruže priče o neverstvu Aca Pejovića, a sada je… »
Region brujao o njegovoj prevari Aco Pejović prvi put progovorio o pričama da vara ženu: Porodicu sam zidao na ozbiljnim…

Region brujao o njegovoj prevari Aco Pejović prvi put progovorio o pričama da vara ženu: Porodicu sam zidao na ozbiljnim…

Kurir 26.03.2024
Pevač Aco Pejović uživa u skladnom braku sa suprugom Biljanom sa kojom ima tri ćerke - Magdalenu, Mariju i Ivu. Naime, nedavno su počele da kruže priče o neverstvu Aca Pejovića, a sada je pevač stavio tačku na prozivke i istakao da se ne obazire… »
Posle priča da je prevario suprugu oglasio se Pejović: Ljudi se razvode, dešava se

Posle priča da je prevario suprugu oglasio se Pejović: Ljudi se razvode, dešava se

Svet & Skandal 26.03.2024
Aco Pejović prevario suprugu pišu svi, a evo šta je istina Pevač Aco Pejović oduvek je važio za porodičnog čoveka koji svaku priliku koristi da pomene svoju suprugu Biljanju i njihove ćerke: Magdalenu, Mariju i Ivu. Međutim, u poslednjih… »
„Porodicu sam zidao na ozbiljnim temeljima“: Aco Pejović prvi put progovorio o neverstvu i odnosu sa suprugom koja je…

„Porodicu sam zidao na ozbiljnim temeljima“: Aco Pejović prvi put progovorio o neverstvu i odnosu sa suprugom koja je…

Nova 26.03.2024
Aco Pejović decenijama je deo muzičke scene, ostvario je velike uspehe i snimio neke od najslušanijih pesama, a pored karijere posvećen je i porodičnom životu. Pevač Aco Pejović dugi niz godina uživa u skladnom braku sa suprugom Biljanom sa kojom… »
Aco Pejović prvi put progovorio o neverstvu i pričama da vara suprugu Biljanu: "Ja sam porodicu zidao na ozbiljnim temeljima"

Aco Pejović prvi put progovorio o neverstvu i pričama da vara suprugu Biljanu: "Ja sam porodicu zidao na ozbiljnim temeljima"

Blic 26.03.2024
Pevač Aco Pejović uživa u skladnom braku sa suprugom Biljanom sa kojom ima tri ćerke - Magdalenu, Mariju i Ivu. Naime, nedavno su počele da kruže priče o neverstvu Aca Pejovića, a sada je pevač stavio tačku na prozivke i istakao da se ne obazire… »

Vesti dana »