Povezane vesti

Vozač golfa smrti oslobođen! Presuda za smrt Željka (19) u Šainovcu, vozaču se sudilo jer je sa preko 2 promila pokosio…

Vozač golfa smrti oslobođen! Presuda za smrt Željka (19) u Šainovcu, vozaču se sudilo jer je sa preko 2 promila pokosio…

Blic 26.03.2024
Miodrag Perić (39) iz Šainovca, koji je bio optužen da je 28. decembra 2021. godine oko 22.30 časova u tom doljevačkom selu, vozeći "golf 2" sa 2,27 promila alkohola u krvi, usmrtio pešaka Željka Ristića (19) oslobođen optužbi. Ovakvu… »
Sinu (2) sipao sonu kiselinu u usta, pa je i sam popio: Potvrđena optužnica ocu-monstrumu iz Pirota, preti mu 15 godina…

Sinu (2) sipao sonu kiselinu u usta, pa je i sam popio: Potvrđena optužnica ocu-monstrumu iz Pirota, preti mu 15 godina…

Nova 26.03.2024
Piroćanac M.J. (29) koji se sumnjiči da je 3. jula 2023. godine na mestu zvanom "Vašarište" u okolini tog grada sipao dvogodišnjem sinu sonu kiselinu u usta a nakon toga i sam popio to otrovno, korozivno sredstvo, uskoro će se pojaviti pred sudom u… »
Piroćancu preti 15 godina robije! Sipao detetu (2) sonu kiselinu u usta, posle pokušao sebe da ubije

Piroćancu preti 15 godina robije! Sipao detetu (2) sonu kiselinu u usta, posle pokušao sebe da ubije

Mondo 26.03.2024
Piroćancu koji je sipao detetu sonu kiselinu u usta preti 15 godina robije, Piroćancu koji je sipao detetu sonu kiselinu u usta preti 15 godina robije, Piroćanac M.J. (29) koji se sumnjiči da je 3. jula 2023. godine na mestu zvanom "Vašarište" u… »

Vesti dana »