Povezane vesti

Da li je poraz Zvezde od Mege uticao na šanse za osvajanje ABA lige? Evo ko je favorit i šta kvote kažu!

Da li je poraz Zvezde od Mege uticao na šanse za osvajanje ABA lige? Evo ko je favorit i šta kvote kažu!

Telegraf 26.03.2024
Čini se da nije... Košarkaši Crvene zvezde su pretrpeli poraz u 24. kolu ABA lige od Mege na svom terenu, gde su "klinci" iz Hale sportova bili bolji sa 89:83, čime su bukirali svoje mesto u plejofu, ali čini se da ipak nisu uspeli da uzdrmaju… »
Šta se dešava sa nedovićem? Treba da bude najbolji igrač Zvezde, a daleko je od toga!

Šta se dešava sa nedovićem? Treba da bude najbolji igrač Zvezde, a daleko je od toga!

Mondo 26.03.2024
Statistički gledano, Nemanja Nedović je najbolji igrač Crvene zvezde Meridianbet ove sezone, ali znamo da navijačima crveno-belih statistika i nije u prvom planu. Mnogo je važnije da li igrač čitav tim čini boljim, a za sada Nedović to ne uspeva… »
Aleksa Stepanović odigrao partiju karijere, ali je ABA liga ipak proglasila Jaku Blažiča za MVP-ja 24. kola

Aleksa Stepanović odigrao partiju karijere, ali je ABA liga ipak proglasila Jaku Blažiča za MVP-ja 24. kola

Telegraf 26.03.2024
Može se diskutovati ko je nagradu zaslužio više. Prvotimac Cedevita Olimpije, Jaka Blažič proglašen je za MVP-ja 24. kola regionalne ABA lige posle sjajne partije u pobedi protiv Mornara iz Bara u kojoj su Zmajevi uspeli da postignu čak 105 poena u… »
Uroš Plavšić odgovorio na pitanje o interesovanju Zvezde: "Lepo je to čuti, ali..."

Uroš Plavšić odgovorio na pitanje o interesovanju Zvezde: "Lepo je to čuti, ali..."

Telegraf 26.03.2024
Centar Mege ide korak po korak. Košarkaši Mege stigli su juče do senzacionalne pobede na gostujućem terenu protiv Crvene zvezde u okviru 24. kola ABA lige (83:89), a jedan od predvodnika Ružičastih bio je Uroš Plavšić, koji je upisao dabl-dabl… »
Nemanja Nedović poručio: "Završio sam sa reprezentacijom Srbije"

Nemanja Nedović poručio: "Završio sam sa reprezentacijom Srbije"

Telegraf 26.03.2024
Košarkaš Zvezde je istakao da se više neće stavljati na raspolaganje, jer dolaze mlađi. Košarkaši Crvene zvezde su zabeležili pomalo i šokantan poraz u okviru 24. kola ABA lige, gde su na svom terenu izgubili od Mege sa 89:83, čime i nisu baš u… »

Vesti dana »