Povezane vesti

(FOTO)Vučić objavio gde je bio sa suprugom Tamarom i koju je sliku pogledao

(FOTO)Vučić objavio gde je bio sa suprugom Tamarom i koju je sliku pogledao

Danas 26.03.2024
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, objavio je da je sa suprugom Tamarom, i Majom Gojković, ministarkom kulture, posetio Konak kneginje Ljubice, i pogledao sliku Paje Jovanovića „Odmor Bašibozuka“. „Odmor bašibozuka“ je slika Paje… »
Vučić o povratku slike Paje Jovanovića: Nastavićemo da ulažemo novac u kupovinu svega što pripada našoj kulturi

Vučić o povratku slike Paje Jovanovića: Nastavićemo da ulažemo novac u kupovinu svega što pripada našoj kulturi

RTV 26.03.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Konak kneginje Ljubice u Beogradu i tom prilikom istakao da smo kao narod i država, posle mnogo godina, uspeli da vratimo u Srbiju sliku Paje Jovanovića "Odmor bašibozuka". "Zajedno sa… »
Aleksandar Vučić sa suprugom Tamarom u Konaku kneginje Ljubice: Uverio sam se u svu lepotu dela "Odmor bašibozuka"

Aleksandar Vučić sa suprugom Tamarom u Konaku kneginje Ljubice: Uverio sam se u svu lepotu dela "Odmor bašibozuka"

Blic 26.03.2024
"Odmor bašibozuka" je slika Paje Jovanovića koju smo kao narod i država posle mnogo godina, uspeli da vratimo u Srbiju, napisao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na svom Instagram nalogu. - Zajedno sa Tamarom Vučić i Majom Gojković posetio sam… »
Predsednik Vučić u konaku kneginje Ljubice: Srbija će nastaviti da ulaže u kupovinu svega što pripada našoj kulturnoj…

Predsednik Vučić u konaku kneginje Ljubice: Srbija će nastaviti da ulaže u kupovinu svega što pripada našoj kulturnoj…

Kurir 26.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je Konak kneginje Ljubice gde je izložena slika Paje Jovanovića. "Odmor bašibozuka" je slika Paje Jovanovića koju smo kao narod i država, posle mnogo godina, uspeli da vratimo u Srbiju. View this post on… »
Vučić: Nastavićemo da ulažemo novac u kupovinu svega što pripada našoj kulturi

Vučić: Nastavićemo da ulažemo novac u kupovinu svega što pripada našoj kulturi

Telegraf 26.03.2024
Vučić je rekao da će se u toj oblasti iz godine u godinu ulagati sve više novca. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Konak kneginje Ljubice u Beogradu i tom prilikom istakao da smo kao narod i država, posle mnogo godina, uspeli da… »

Vesti dana »