Povezane vesti

Vukčević: U Evropi je teško, želeo sam da dođem u NBA

Vukčević: U Evropi je teško, želeo sam da dođem u NBA

Sport klub 26.03.2024
Vašington Vizardsi dolaze do bolje igre u delu NBA sezone, realno govoreći, nema nikakav rezultatski značaj kada je tim iz prestonice SAD u pitanju. Međutim, značajno za “Čarobnjake” je što pozni period sezone koriste da oprobaju igrače ne… »
"Moja je odluka da napustim Partizan!" Tristan Vukčević presrećan u NBA: "Bilo je teško u Evropi!"

"Moja je odluka da napustim Partizan!" Tristan Vukčević presrećan u NBA: "Bilo je teško u Evropi!"

Večernje novosti 26.03.2024
Tristan Vukčević je usred sezone našustio Partizan i uputio se u NBA ligu. U sinoćnjem porazu Vašington Vizardsa od Čikago Bulsa (105:107) je zabeležio i prve poene, a svoje utiske izneo je za dopisništvo Radio-Televizije Srbije u Čikagu. FOTO… »
Ja sam odlučio da odem iz Partizana! Tristan sipa trojke u NBA: Plaćeno je obeštećenje za mene

Ja sam odlučio da odem iz Partizana! Tristan sipa trojke u NBA: Plaćeno je obeštećenje za mene

Mondo 26.03.2024
Tristan Vukčević je postigao prve poene u NBA ligi i to u "srpskom Čikagu", a govorio je i o odluci da ode iz Partizana. Tristan Vukčević je postigao prve poene u NBA ligi i to u "srpskom Čikagu", a govorio je i o odluci da ode iz Partizana. Tristan… »
Vukčević: Partizanu je plaćeno obeštećenje

Vukčević: Partizanu je plaćeno obeštećenje

Sportski žurnal 26.03.2024
Košarkaš Vašingtona pričao posle pobede u Čikagu. Tristan Vukćević je noćas upisao prve NBA poene u pobedi Vašingtona nad Čikagom. Odluka Partizanove uzdanice da u sred sezone ode u NBA iznenadila je mnoge. Tek sad je progovorio za srpske medije… »
Tristan Vukčević nakon debija u NBA ligi: "u Evropi je bilo teško, u Čikagu mi je dosta Srba pružilo podršku"

Tristan Vukčević nakon debija u NBA ligi: "u Evropi je bilo teško, u Čikagu mi je dosta Srba pružilo podršku"

Telegraf 26.03.2024
On je upisao prve minute. Srpski košarkaš Tristan Vukčević je prethodne večeri u NBA ligi debitovao u pobedi svog Vašingtona protiv Čikago Bulsa, gde je upisao i prve poene u najjačoj ligi sveta. Vukčević je odigrao devet minuta, postigao je… »

Vesti dana »