Povezane vesti

Na suđenju Belivuku puštene glasovne poruke o otmici i ubistvu Nikole Mitića

Na suđenju Belivuku puštene glasovne poruke o otmici i ubistvu Nikole Mitića

Politika 26.03.2024
U nastavku suđenja pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, prikazana je dokumentacija sa kriptovane aplikacije „Skaj"u vezi sa otmicom i ubistvom Nikole Mitića. Najpre su puštene pisane i glasovne poruke pre… »
"Do poslednje kapi ćemo da ih cedimo": Uznemirujuće poruke Belivukovog klana tokom pripreme otmice Mitića

"Do poslednje kapi ćemo da ih cedimo": Uznemirujuće poruke Belivukovog klana tokom pripreme otmice Mitića

Telegraf 26.03.2024
Natavljeno je sa pregledanjem dokaza dobijenih putem komunikacije članova klana na kriptovanoj aplikaciji "Skaj" Suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je danas u Specijalnom sudu. Na jučerašnjem… »
"Ima žive da ih grizem i žvaćem im meso" Prikazane uznemirujuće poruke na suđenju Belivukovoj grupi - Kupićemo brener

"Ima žive da ih grizem i žvaćem im meso" Prikazane uznemirujuće poruke na suđenju Belivukovoj grupi - Kupićemo brener

Kurir 26.03.2024
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koja je optužena za sedam ubistava, otmice, trovinu drogom i oružjem kao i silovanje I. S. na stadionu Partizana danas je nastavljeno izvođenjem dokaza pribavljenih putem međunarodne… »
Belivuk u sudnici: Što tužilac nije podneo krivičnu prijavu protiv mene za rušenje Savamale?

Belivuk u sudnici: Što tužilac nije podneo krivičnu prijavu protiv mene za rušenje Savamale?

N1 Info 26.03.2024
Izvođenjem dokaza sa "skaj" aplikacije u Specijalnom sudu nastavljeno je suđenje klanu Veljka Belivuka za sedam teških ubistava, otmice, mučenje, silovanje, prodaju drogu i nedozvoljeno držanje oružja. Vođe kriminalne grupe Veljko Belivuk i Marko… »
Belivuk u sudnici: Što tužilac nije podneo krivičnu prijavu protiv mene za rušenje Savamale?

Belivuk u sudnici: Što tužilac nije podneo krivičnu prijavu protiv mene za rušenje Savamale?

Novi magazin 26.03.2024
Izvođenjem dokaza sa "skaj" aplikacije u Specijalnom sudu nastavljeno je suđenje klanu Veljka Belivuka za sedam teških ubistava, otmice, mučenje, silovanje, prodaju drogu i nedozvoljeno držanje oružja. Vođe kriminalne grupe Veljko Belivuk i Marko… »
Na suđenje Veljku Belivuku puštene glasovne Skaj poruke: "Najbitnije je da ceo grad zna a da nam murija ne može ništa“

Na suđenje Veljku Belivuku puštene glasovne Skaj poruke: "Najbitnije je da ceo grad zna a da nam murija ne može ništa“

Insajder 26.03.2024
Marko Miljković, optužen kao prvi saradnik Veljka Belivuka 26. marta je u nastavku glavnog pretresa ponovo tražio izuzeće tužioca Saše Ivanića, uz obrazloženje da je pristrastan. 'Ja podnosim zahtev za izuzeće postupajućeg tužioca. Juče je… »
Ima žive da ih grizem I žvaćem im meso! Prikazana fotografija, javio se i Belivuk: Tukao ga po cevanicama!

Ima žive da ih grizem I žvaćem im meso! Prikazana fotografija, javio se i Belivuk: Tukao ga po cevanicama!

Mondo 26.03.2024
Prikazane uznemirujuće poruke na suđenju Belivukovoj grupi. Prikazane uznemirujuće poruke na suđenju Belivukovoj grupi. Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koja je optužena za sedam ubistava, otmice, trovinu drogom i… »
Na suđenju Belivuku puštene glasovne poruke o otmici i ubistvu Nikole Mitića

Na suđenju Belivuku puštene glasovne poruke o otmici i ubistvu Nikole Mitića

Euronews 26.03.2024
U nastavku suđenja pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, prikazana je dokumentacija sa kriptovane aplikacije "Skaj" u vezi sa otmicom i ubistvom Nikole Mitića. Najpre su puštene pisane i glasovne poruke pre… »
"Krenite nazad, oteli smo ga": Na suđenju Belivukovoj grupi preslušane glasovne poruke sa "Skaj" aplikacije: Evo kako su…

"Krenite nazad, oteli smo ga": Na suđenju Belivukovoj grupi preslušane glasovne poruke sa "Skaj" aplikacije: Evo kako su…

Blic 26.03.2024
U nastavku suđenja pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, prikazana je dokumentacija sa kriptovane aplikacije "Skaj"u vezi sa otmicom i ubistvom Nikole Mitića. Najpre su puštene pisane i glasovne poruke pre… »
„Zašto tužilac nije podneo krivičnu prijavu protiv mene kada sam rekao da sam rušio u Savamali?“: Burno na suđenju…

„Zašto tužilac nije podneo krivičnu prijavu protiv mene kada sam rekao da sam rušio u Savamali?“: Burno na suđenju…

Nova 26.03.2024
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koja je optužena za sedam ubistava, otmice, trovinu drogom i oružjem kao i silovanje mladića na stadionu Partizana nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu izvođenjem dokaza sa… »
„Svaka čast braćo, ovo Zemunci nisu radili“: Belivuk čestitao pripadnicima klana ubistvo Nikole Mitića, tokom suđenja…

„Svaka čast braćo, ovo Zemunci nisu radili“: Belivuk čestitao pripadnicima klana ubistvo Nikole Mitića, tokom suđenja…

Nova 26.03.2024
Suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je danas pred Specijalnim sudom u Beogradu, a na predlog tužioca Saše Ivanića sudija je prihvatila predlog da se pregleda Skaj dokumentacija u vezi sa ubistvom četvrte žrtve klana Nikole… »
U nastavku suđenja Belivukovoj grupi prikazana fotografija pretučenog mladića

U nastavku suđenja Belivukovoj grupi prikazana fotografija pretučenog mladića

RTV 26.03.2024
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas je prikazivanjem komunikacije sa kriptovane aplikacije "Skaj" nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji su pripadnici optuženi za sedam ubistava, trgovinu… »

Vesti dana »