Povezane vesti

Preminula pevačica Slađana Milošević

Preminula pevačica Slađana Milošević

IndeksOnline 26.03.2024
BEOGRAD – Umetnica i pevačica Aleksandra Slađana Milošević preminula je danas u 69. godini, potvrđeno je Tanjugu iz okruženja preminule. Slađana Milošević je umrla u Zemunskoj bolnici, posle kraće bolesti, a datum i vreme sahrane biće… »
Preminula pevačica Slađana Milošević

Preminula pevačica Slađana Milošević

Sandžak haber 26.03.2024
BEOGRAD – Umetnica i pevačica Aleksandra Slađana Milošević preminula je danas u 69. godini, potvrđeno je Tanjugu iz okruženja preminule. Slađana Milošević je umrla u Zemunskoj bolnici, posle kraće bolesti, a datum i vreme sahrane biće… »
Slađana Milošević poslednjih 10 dana provela u bolnici: Evo zbog čega je ležala na intenzivnoj nezi

Slađana Milošević poslednjih 10 dana provela u bolnici: Evo zbog čega je ležala na intenzivnoj nezi

Kurir 26.03.2024
Slađana Milošević umrla je danas u zemunskoj bolnici u 69 godini života. Rok diva preminula je u zemunskoj bolnici, gde je poslednjih 10 dana života bila na lečenju. Bila je teško bolesna, imala je infekciju pluća i u jednom trenutku bila je… »
"Bila je pionir ženske interpretacije u rok muzici! Žao mi je što..." Nikola Čuturilo o Slađani Milošević

"Bila je pionir ženske interpretacije u rok muzici! Žao mi je što..." Nikola Čuturilo o Slađani Milošević

Telegraf 26.03.2024
Ističe da je bila neponovljiva. Muzičar Nikola Čuturilo oglasio se povodom smrti pevačice Slađane Milošević. - Bila je potpuno jedinstvena, posebna, neponovljiva - rekao je muzičar za Tanjug. Čuturilo je napomenuo da je poštovalac njenog opusa… »
"Ovo je uništilo celu godinu" Kolege se opraštaju od Slađane Milošević, smatraju je velikom umetnicom

"Ovo je uništilo celu godinu" Kolege se opraštaju od Slađane Milošević, smatraju je velikom umetnicom

Telegraf 26.03.2024
Imaju samo lepe reči za nju. Pevačica Aleksandra Slađana Milošević preminula je danas u 69. godini. Kako smo pisali, Slađana je izdahnula u Zemunskoj bolnici. Pevačica je ležala na intenzivnoj nezi, imala je infekciju pluća i u jednom trenutku… »
Bajaga za Telegraf.rs o Slađani Milošević: "Stvarno me je rastužila vest da je nema"

Bajaga za Telegraf.rs o Slađani Milošević: "Stvarno me je rastužila vest da je nema"

Telegraf 26.03.2024
"Sa njom sam radio na prva dva njena albuma, na jednom je bila i pesma "Miki, Miki"", rekao je frontmen grupe Bajaga i Instruktori. Momčilo Bajagić Bajaga se oglasio povodom smrti Aleksandre Slađane Milošević, koja je preminula u 69. godini u… »

Vesti dana »