Povezane vesti
"Ne postoji druga opcija za slobodni i demokratski svet" Ministarka odbrane Severne Makedonije istakla da će pomagati Ukrajini
Kurir 26.03.2024
Ministarka odbrane Severne Makedonije Slavjanka Petrovska izjavila je danas da će ta država "nastaviti da pomaže narodu u Ukrajini u borbi protiv agresora Rusije sve do konačne pobede". "Ne postoji druga opcija za slobodni i demokratski svet osim pobede… »
Ministarka odbrane Severne Makedonije: Pomagaćemo Ukrajini „do konačne pobede nad agresorom“
N1 Info 26.03.2024
Ministarka odbrane Severne Makedonije Slavjanka Petrovska izjavila je da će ta država "nastaviti da pomaže narodu u Ukrajini u borbi protiv agresora Rusije sve do konačne pobede". „Ne postoji druga opcija za slobodni i demokratski svet osim pobede… »
Vesti dana »

Gradjani Beograda mogu da odahnu, avio-bomba iz Drugog svetskog rata bezbedno uklonjena – sledi uništenje u Deliblatskoj peščari (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 19 minutajoš 47 povezanih

Zelenski: Samit Trampa i Putina bez zvaničnika Kijeva može doneti samo mrtva rešenja
Beta pre 59 minutajoš 74 povezane

Počela podela pomoći poljoprivrednicima koji su pretrpeli štetu u požarima
Insajder pre 1 satjoš 10 povezanih