Povezane vesti

Slađana Milošević, neverovatna životna priča: Rok princeza i ikona novog talasa u Jugoslaviji

Slađana Milošević, neverovatna životna priča: Rok princeza i ikona novog talasa u Jugoslaviji

Novi magazin 26.03.2024
Aleksandra Slađana Milošević, poznatija kao rok princeza, preminula je u 69. godini. Bila je istaknuta pevačica koja je privukla veliku pažnju javnosti od samih početaka svoje karijere osamdesetih godina prošlog veka. Smatra se ikonom novog talasa… »
Ovo je prva pesma koju je objavila Slađana Milošević: Malo ljudi zna za nju, a predobra je!

Ovo je prva pesma koju je objavila Slađana Milošević: Malo ljudi zna za nju, a predobra je!

Telegraf 26.03.2024
Ostavila nam je brojne hitove, a prva numera obeležila je njenu blistavu karijeru. Slađana Milošević bila je jedna od vodećih pevačica novog talasa osamdesetih godina u tadašnjoj Jugoslaviji, preminula je danas, 26. marta, u 69. godini. Gradila je… »
"Zanemeo je, pa rekao: 'Moja Princeza'": Supruga Dada Topića za Telegraf nakon vesti o smrti Slađane Milošević

"Zanemeo je, pa rekao: 'Moja Princeza'": Supruga Dada Topića za Telegraf nakon vesti o smrti Slađane Milošević

Telegraf 26.03.2024
Ističe da im je Slađanina smrt veoma teško pala. Pevačica Aleksandra Slađana Milošević umrla je danas, 26. marta 2024. godine u Zemunskoj bolnici. Kako saznajemo, poslednjih desetak dana bila je u bolnici na lečenju. Tokom duge karijere, Slađana… »
Medicinske sestre je ponižavale - "ajde SAD da nam pevaš!" Slađana Milošević bila zaključana u bolničkoj sobi

Medicinske sestre je ponižavale - "ajde SAD da nam pevaš!" Slađana Milošević bila zaključana u bolničkoj sobi

Mondo 26.03.2024
Slađana Milošević vodila je tešku bitku protiv bolesti, a ovako je provodila poslednje dane lečenja. Slađana Milošević vodila je tešku bitku protiv bolesti, a ovako je provodila poslednje dane lečenja. Slađana Milošević preminula je u 69… »
Slađana Milošević je 1983. dala najjači intervju u Jugoslaviji: Pročitajte ga sa uživanjem

Slađana Milošević je 1983. dala najjači intervju u Jugoslaviji: Pročitajte ga sa uživanjem

Telegraf 26.03.2024
O životnim borbama govorila je za "Yugopapir", a mi vam tekst prenosimo u celosti. Avangardna umetnica, Aleksandra Slađana Milošević, preminula je danas, 26. marta 2024 godine u 69. godini. Poslednje dane provela je u bolnici, gde je i izdahnula… »

Vesti dana »