Povezane vesti

Za nestalom dankom krenula potraga od vrata do vrata: Policija podigla sve pripadnike, ne isključuje se ni ova mogućnost

Za nestalom dankom krenula potraga od vrata do vrata: Policija podigla sve pripadnike, ne isključuje se ni ova mogućnost

Kurir 26.03.2024
Pre više od četiri sata nestala je Danka Ilić (2) u borskom naselju Banjsko polje. Tražili su je policajci, vatrogasci, komunalna policija, više od 300 meštana, dovedeni su psi tragači, podignut dron, ali dete nije pronađeno. Policija sada podiže… »
"Dok sam se okrenula, nije je bilo" Očajna majka nestale devojčice iz Bora: "Tu u blizini ima jedna šumica, dozivala sam…

"Dok sam se okrenula, nije je bilo" Očajna majka nestale devojčice iz Bora: "Tu u blizini ima jedna šumica, dozivala sam…

Kurir 26.03.2024
U Brestovačkoj banji više stotina ljudi neprestano doziva dvogodišnju Danku koja je nestala danas dok se sa majkom i godinu dana starijim bratom igrala u Banjskom polju. Prvi put u Srbiji pokrenut je sistem "Pronađi me". Devojčica Danka Ilić igrala… »
Prvi put u Srbiji aktiviran sistem "Pronađi me" za nestalu devojčicu (2) kod Bora: Ako imate saznanja odmah pozovite 192

Prvi put u Srbiji aktiviran sistem "Pronađi me" za nestalu devojčicu (2) kod Bora: Ako imate saznanja odmah pozovite 192

Kurir 26.03.2024
MUP je upravo aktivirao sistem potrage "Pronađi me" po uzoru na Amber Alert za devojčicu Danku Ilić (2), koja je nestala danas tokom popodneva u okolini Bora. Objave putem različitih medija – televizijskih i radio emisija, Interneta, SMS poruka… »
Jurić: Kada su u pitanju nestala deca, svaki minut je dragocen

Jurić: Kada su u pitanju nestala deca, svaki minut je dragocen

Politika 26.03.2024
Predsednik Centra za nestalu i zlostavljanu decu (CNZD) Igor Jurić pozvao je večeras sve građane koji imaju neku informaciju u vezi sa nestankom devojčice Danke Ilić u okolini Bora da se obrate nadležnim organima. Zbog nestanka dvogodišnje… »
Nestala dvogodišnja devojčica, traže je policajci, vatrogasci i stotine ljudi, pokrenut sistem „Pronađi me"

Nestala dvogodišnja devojčica, traže je policajci, vatrogasci i stotine ljudi, pokrenut sistem „Pronađi me"

Politika 26.03.2024
BOR - Devojčica Danka I. (2) nestala je u Banjskom polju, jednom od zaseoka Brestovačke banje kod Bora. U potragu su se uključili i građani, koji su se organizovali i krenuli da traže dete. Na sebi ima ljubičaste pantalone, maslinasto zelenu jaknu… »
Po prvi put u Srbiji aktiviran sistem „Pronađi me“: Svi tragaju za malom Dankom (2)

Po prvi put u Srbiji aktiviran sistem „Pronađi me“: Svi tragaju za malom Dankom (2)

Nova 26.03.2024
Po prvi put u Srbiji aktiviran je sistem "Pronađi me" koji treba da pomogne da se brže pronađe dvogodišnja Danka koja je danas nestala u Banjskom Polju kod Bora. Majka je nestanak deteta prijavila oko 15 časova. Dvogodišnja devojčica na sebi ima… »
Nestala devojčica kod Bora Stotine građana na nogama, satima traže Danku (2): Na terenu policija i vatrogasci, podignut i…

Nestala devojčica kod Bora Stotine građana na nogama, satima traže Danku (2): Na terenu policija i vatrogasci, podignut i…

Kurir 26.03.2024
Danka Ilić (2) nestala je u Banjskom polju, jednom od zaseoka Brestovačke banje kod Bora. U potragu su se uključili i građani, koji su se sami organizovali i krenuli da traže dete. Na sebi ima ljubičaste pantalone, maslinasto zelenu jaknu, a kosa… »
Telegraf obišao kuću nestale Danke (2): Policija čuva prilaz, kiša otežava potragu

Telegraf obišao kuću nestale Danke (2): Policija čuva prilaz, kiša otežava potragu

Telegraf 26.03.2024
Devojčica Danka Ilić (2) nestala je danas na Banjskom polju u Boru. Devojčica Danka Ilić (2) nestala je u utorak na Banjskom polju kod Bora. Kako je za Telegraf.rs rekla njena majka, devojčica je nestala u momentu kada je ona drugom detetu davala… »
Prvi snimak potrage za devojčicom (2) nestalom kod Bora: Više od 300 ljudi traži Danku po šumi, mrak pravi veliki problem…

Prvi snimak potrage za devojčicom (2) nestalom kod Bora: Više od 300 ljudi traži Danku po šumi, mrak pravi veliki problem…

Kurir 26.03.2024
Devojčica Danka (2) nestala je danas u Banjskom polju, jednom od zaseoka Brestovačke banje kod Bora. U potragu za nestalom devojčicom uključilo se više od 300 ljudi. Na terenu su i policija, gorska služba spasavanja, vatrogasci spasioci, radnici… »
PRONAĐI ME! Nestala dvogodišnja devojčica u okolini Bora

PRONAĐI ME! Nestala dvogodišnja devojčica u okolini Bora

RTS 26.03.2024
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem PRONAĐI ME! Na terenu je policija, kao i vatrogasci-spasioci, pripadnici GSS, lovci i brojni građani. Iz Niša stigli pripadnici… »
Bor na nogama! Malu Danku (2) po pljusku tražilo 300 ljudi, psi tragači, policija i vatrogasci, podignut i dron: Od…

Bor na nogama! Malu Danku (2) po pljusku tražilo 300 ljudi, psi tragači, policija i vatrogasci, podignut i dron: Od…

Blic 26.03.2024
Danka Ilić (2) nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod grada Bora. Potraga traje već tri i po sata, a za devojčicom trenutno traga oko 300 ljudi. Iako potraga traje satima, od nestale devojčice nema ni traga, ni glasa, javlja reporter… »
Prekinut program RTS: "Pronađi me": Prvi put aktiviran amber alert u Srbiji zbog nestanka male Danke (2) u Boru

Prekinut program RTS: "Pronađi me": Prvi put aktiviran amber alert u Srbiji zbog nestanka male Danke (2) u Boru

Blic 26.03.2024
Zbog nestanka Danke Ilić (2) večeras se po prvi put u Srbiji aktivirao sistem popularno nazvan "amber alert", zvaničnog naziva "Pronađi me", kojim se javnost hitno obaveštava o nestanku deteta. Dvogodišnja Danka je nestala u utorak oko 13 časova u… »
Potraga za Dankom trajaće celu noć: Policija kreće u pretragu terena termovizijskim kamerama: Okupljenim građanima uputili…

Potraga za Dankom trajaće celu noć: Policija kreće u pretragu terena termovizijskim kamerama: Okupljenim građanima uputili…

Blic 26.03.2024
Potraga za Dankom Ilić (2) koja je nestala danas oko 13 časova u prigradskom naselju Banjsko polje kod grada Bora i dalje traje. Kako navode iz policije, akcija će trajati čitavu noć. Policija koja po kiši pretražuje teren u potrazi za Dankom… »
Nestala devojčica Danka (2): Poslednji put viđena u Banjskom polju, roditelji mole za pomoć!

Nestala devojčica Danka (2): Poslednji put viđena u Banjskom polju, roditelji mole za pomoć!

Kurir 26.03.2024
Nestala devojčica Danka koja ima dve godine u Banjskom polju, napisano je na društvenim mrežama kojima kruži apel sa devojčicinom slikom. Kako se navodi u objavi roditelja, ako je neko vidi neka pozove policiju. Kako navodi majka devojčice, ona je… »
Nestala dvogodišnja devojčica, u Srbiji prvi put aktiviran sistem 'Amber Alert'

Nestala dvogodišnja devojčica, u Srbiji prvi put aktiviran sistem 'Amber Alert'

Slobodna Evropa 26.03.2024
Dvogodišnja devojčica Danka Ilić nestala je 26. marta u okolini Bora na istoku Srbije. Policija je prvi put aktivirala sistem "Pronađi me" (Amber Alert), kojim se javnost hitno obaveštava o nestanku deteta. Devojčica je, kako se navodi u objavi tog… »
Nestala devojčica danka (2) Poslednji put viđena u Banjskom polju kod Bora, roditelji mole za pomoć; U potrazi više od 300…

Nestala devojčica danka (2) Poslednji put viđena u Banjskom polju kod Bora, roditelji mole za pomoć; U potrazi više od 300…

Dnevnik 26.03.2024
Malu Danku (2) po pljusku traži 300 ljudi, psi tragači, policija i vatrogasci, podignut i dron. Od devojčice satima nema ni traga ni glasa. Kako se navodi u objavi roditelja, ako je neko vidi neka pozove policiju. Kako navodi majka devojčice, ona je… »
Nestala dvogodišnja devojčica iz Bora: Aktiviran sistem "Pronađi me"

Nestala dvogodišnja devojčica iz Bora: Aktiviran sistem "Pronađi me"

Radio 021 26.03.2024
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora, a potraga za njom traje više sati. Na terenu su trenutno policija, vatrogasci i dobrovoljno-spasilačko društvo. Akciji su se priključili i građani Bora… »
Pokrenut sistem "Pronađi me" Svi traže dvogodišnju devojčicu Danku nestala u okolini Bora

Pokrenut sistem "Pronađi me" Svi traže dvogodišnju devojčicu Danku nestala u okolini Bora

Dnevnik 26.03.2024
Sistem "Pronađi me" aktiviran je danas prvi put u Srbiji zbog nestanka dvogodišnja devojčica Danke Ilić u okolini Bora. Kako je navedeno na sajtu pronadjime.mup.gov.rs, devojčica ima smeđu kosu, braon oči, a visoka je oko 85 centimetara. U trenutku… »
Nestala devojčica (2) iz Bora! Na licu mesta policija i vatrogasci, majka moli za pomoć

Nestala devojčica (2) iz Bora! Na licu mesta policija i vatrogasci, majka moli za pomoć

Telegraf 26.03.2024
Majka kaže da su se na licu mesta okupili mnogi sugrađani, kao i policajci i vatrogasci. Devojčica Danka Ilić (2) nestala je danas na Banjskom polju u Boru. Kako je za Telegraf.rs rekla njena majka, devojčica je nestala u momentu kada je ona drugom… »
Više od 100 ljudi na terenu traga za nestalom Dankom (2): Na jedno pitanje Telegrafa majka je zaćutala

Više od 100 ljudi na terenu traga za nestalom Dankom (2): Na jedno pitanje Telegrafa majka je zaćutala

Telegraf 26.03.2024
Majka je vidno potresena i uznemirena, a od deteta i dalje nema ni traga ni glasa. Potraga za dvogodišnjom Dankom Ilić iz Banjskog polja koja je nestala danas i dalje je u toku. Na pitanje Telegrafa kako je moglo da nestane dete ako se ona u tom… »
Prvi snimak potrage za nestalom Dankom (2): Gradonačelnik Bora najavio dolazak još dronova i psa tragača

Prvi snimak potrage za nestalom Dankom (2): Gradonačelnik Bora najavio dolazak još dronova i psa tragača

Telegraf 26.03.2024
On je zamolio sve sugrađane da se polako i mirno organizuju i pomognu, ali da puste policiju da neopmetano vrše potragu. Gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić obratio se okupljenima koji potertažuju Banjsko polje u nadi da će pronaći dvogodišnju… »
Prvi put u istoriji Srbije se oglasio Amber alert: Cela država na nogama

Prvi put u istoriji Srbije se oglasio Amber alert: Cela država na nogama

Telegraf 26.03.2024
Informacije o devojčici Danki Ilić (2) biće poslate SMS- om svim građanima Srbije kako bi pomogli i alarmirali policiju u slučaju da imaju informacije u vezi sa nestalom dvogodišnjom devojčicom. Danas će se prvi put upaliti Amber alert od kako je… »
Hitno prekinut program RTS-a: Voditeljka izdala hitno saopštenje

Hitno prekinut program RTS-a: Voditeljka izdala hitno saopštenje

Telegraf 26.03.2024
Program Javnog servisa prekida se samo u veoma ozbiljnim situacijama. Program RTS-a prekinut je i izdato hitno saopštenje saopštenje zbog nestanka dvogodišnje devojčice u Boru. Program Javnog servisa prekida se samo u veoma ozbiljnim situacijama -… »
Boranin se uključio u potragu za malenom Dankom (2): "Video sam u medijima da je nestala devojčica i došao"

Boranin se uključio u potragu za malenom Dankom (2): "Video sam u medijima da je nestala devojčica i došao"

Telegraf 26.03.2024
Devojčica Danka Ilić (2) nestala je danas na Banjskom polju u Boru. Potraga za dvogodišnjom Dankom Ilić iz Banjskog polja koja je nestala danas i dalje je u toku, a čitav Bor se uključio u potragu. Za naš portal govorio je jedan meštanin koji je… »
"Svaki minut je dragocen": Oglasio se Igor Jurić povodom nestanka devojčice Danke i pozvao sve da pomognu

"Svaki minut je dragocen": Oglasio se Igor Jurić povodom nestanka devojčice Danke i pozvao sve da pomognu

Telegraf 26.03.2024
Dvogodišnja devojčica Danka Ilić nestala je danas u okolini Bora i potraga za njom je u toku. Predsednik Centra za nestalu i zlostavljanu decu (CNZD) Igor Jurić pozvao je večeras sve građane koji imaju neku informaciju u vezi sa nestankom devojčice… »
Nestala devojčica (2) kod Bora: Prvi put aktiviran sistem "Pronađi me", na terenu policija, vatrogasci i dobrovoljci

Nestala devojčica (2) kod Bora: Prvi put aktiviran sistem "Pronađi me", na terenu policija, vatrogasci i dobrovoljci

Euronews 26.03.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova aktivirali su sistem "Pronađi me" za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka dvogodišnje devojčice Danke I. u mestu Banjsko Polje kod Bora. Na terenu su policija, vatrogasci i… »
Nestala dvogodišnja devojčica iz Bora: Aktiviran sistem „Pronađi me“

Nestala dvogodišnja devojčica iz Bora: Aktiviran sistem „Pronađi me“

N1 Info 26.03.2024
Devojčica Danka Ilić, stara nepune dve godine, nestala je u prigradskom naselju Banjsko polje u Boru, a potraga za njom traje više sati. Devojčica je nestala oko 13.45 sati, a potraga će trajati tokom cele noći. Područje nadleće i helikopter. Kako… »
Pokrenut sistem "Pronađi me" zbog nestanka dvogodišnje devojčice kod Bora

Pokrenut sistem "Pronađi me" zbog nestanka dvogodišnje devojčice kod Bora

RTV 26.03.2024
BOR - Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem PRONAĐI ME! Na terenu je policija, kao i vatrogasci-spasioci, pripadnici GSS i brojni građani. Očekuje se da iz Niša stignu… »
Oglasio se MUP o nestaloj danki (2)! Izdali uputstvo o sistemu "Pronađi me" - Prvi put aktiviran u Srbiji

Oglasio se MUP o nestaloj danki (2)! Izdali uputstvo o sistemu "Pronađi me" - Prvi put aktiviran u Srbiji

Mondo 26.03.2024
Oglasio se MUP o nestaloj devojčici i sistemu "Pronađi me". Oglasio se MUP o nestaloj devojčici i sistemu "Pronađi me". Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova aktivirali su sistem "Pronađi me" za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju… »
Poznati se priključili akciji "amber alert": Nestanak male Danke (2) digao sve na noge

Poznati se priključili akciji "amber alert": Nestanak male Danke (2) digao sve na noge

Mondo 26.03.2024
Danka Ilić (2) nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod grada Bora. Danka Ilić (2) nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod grada Bora. U Brestovačkoj banji više stotina ljudi traga za dvogodišnjom devojčicom Dankom… »
Jurić: Važno je da što više ljudi iz Bora prati uputstva policije

Jurić: Važno je da što više ljudi iz Bora prati uputstva policije

N1 Info 26.03.2024
Okolnosti nestanka deteta su čudne i pitanje je kako je dete od nepune dve godine u tako kratkom roku nestalo bez traga, ali važno je da se što više ljudi iz Bora sada prati uputstva policije, rekao je Igor Jurić za N1. Podsetimo, devojčica Danka… »
Nestala dvogodišnja devojčica u okolini Bora

Nestala dvogodišnja devojčica u okolini Bora

Insajder 26.03.2024
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je u utorak u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora, potvrđeno je RTS-u. Prvi put pokrenut sistem PRONAĐI ME! Danka je nestala u 13.45 u naselju Banjsko polje (grad Bor). Smeđe je kose, braon očiju, visine je oko… »
GSS: Građani da se ne uključuju u potragu, smetaju dronovima i spasilačkim psima

GSS: Građani da se ne uključuju u potragu, smetaju dronovima i spasilačkim psima

N1 Info 26.03.2024
Danijel Aleksić iz Gorske službe spasavanja (GSS), koja pomaže policiji u potrazi za devojčicom Dankom Ilić (2) koja je nestala u Boru, rekao je za N1 da trenutno nema potrebe da se građani uključuju u potragu jer svojim prisustvom ometaju rad… »
Nestala dvogodišnja devojčica iz Bora: Aktiviran sistem „Pronađi me“

Nestala dvogodišnja devojčica iz Bora: Aktiviran sistem „Pronađi me“

Novi magazin 26.03.2024
Dvogodišnja devojčica Danka Dragomirović nestala je na Banjskom polju u Boru, a potraga za njom traje već satima. Na terenu su trenutno policija, vatrogasci i dobrovoljno-spasilačko društvo. Akciji su se priključili i građani Bora, prijatelji i… »
U okolini Bora nestala devojčica Danka (2)! Aktiviran sistem "Pronađi me", građani dobili poruku

U okolini Bora nestala devojčica Danka (2)! Aktiviran sistem "Pronađi me", građani dobili poruku

Mondo 26.03.2024
Nestala je devojčica Danka Ilić u okolini Bora. Nestala je devojčica Danka Ilić u okolini Bora. MUP je upravo aktivirao sistem potrage "Pronađi me" po uzoru na Amber Alert za devojčicu Danku Ilić (2), koja je nestala danas tokom popodneva u okolini… »
Nestala dvogodišnja devojčica iz Bora: Aktiviran sistem „Pronađi me“

Nestala dvogodišnja devojčica iz Bora: Aktiviran sistem „Pronađi me“

NIN 26.03.2024
Sistem "Pronađi me" aktiviran je danas prvi put u Srbiji zbog nestanka dvogodišnje devojčica Danke Ilić u okolini Bora. Kako je navedeno na sajtu pronadjime.mup.gov.rs, devojčica ima smeđu kosu, braon oči, a visoka je oko 85 centimetara. U trenutku… »
Hitno prekinut program Kurir televizije! MUP po prvi put pokrenuo sistem "Pronađi me" zbog nestale devojčice kod Bora

Hitno prekinut program Kurir televizije! MUP po prvi put pokrenuo sistem "Pronađi me" zbog nestale devojčice kod Bora

Kurir 26.03.2024
Program Kurir televizije hitno je večeras prekinut zbog obaveštenja o nestanku devojčice Danke Ilić. Večeras je za ovom devojčicom po prvi put u Srbiji MUP aktivirao sistem potrage "Pronađi me" po uzoru na Amber Alert. U sklopu sistema, građanima… »
"Video sam u medijima, došao sam da pomognem": Ceo Bor se uključio u potragu za nestalom Dankom (2)

"Video sam u medijima, došao sam da pomognem": Ceo Bor se uključio u potragu za nestalom Dankom (2)

Mondo 26.03.2024
Čitav Bor se uključio u potragu za malenom Dankom Ilić (2) koja je nestala ranije danas. Čitav Bor se uključio u potragu za malenom Dankom Ilić (2) koja je nestala ranije danas. Potraga za dvogodišnjom Dankom Ilić iz Banjskog polja koja je nestala… »
"Ovo nije pokazna vežba!" vanredno oglašavanje mit: Obaveštavamo građane da je večeras po prvi put u Srbiji pokrenut Amber…

"Ovo nije pokazna vežba!" vanredno oglašavanje mit: Obaveštavamo građane da je večeras po prvi put u Srbiji pokrenut Amber…

Kurir 26.03.2024
Sistem MUP pronađime.mup.gov.rs aktiviran je zbog nestanka devojčice iz Bora. Tim povodom oglasilo se Ministarstvo informisanja i telekomunikacija, a njihovo saopštenje prenosimo u celosti: - Obaveštavamo sve građane da je večeras po prvi put u… »
"Svaka informacija može da bude spasonosna" Oglasio se Igor Jurić: Važno je da se ljudi u okolini Bora aktiviraju

"Svaka informacija može da bude spasonosna" Oglasio se Igor Jurić: Važno je da se ljudi u okolini Bora aktiviraju

Kurir 26.03.2024
Predsednik Centra za nestalu i zlostavljanu decu (CNZD) Igor Jurić pozvao je večeras sve građane koji imaju neku informaciju u vezi sa nestankom devojčice Danke Ilić u okolini Bora da se obrate nadležnim organima. Zbog nestanka dvogodišnje… »
Oglasila se majka nestale danke (2): "Dok sam se okrenula, nije je bilo"

Oglasila se majka nestale danke (2): "Dok sam se okrenula, nije je bilo"

Mondo 26.03.2024
Oglasila se majka nestale devojčice kod Bora. Oglasila se majka nestale devojčice kod Bora. U Brestovačkoj banji više stotina ljudi neprestano doziva dvogodišnju Danku koja je nestala danas dok se sa majkom i godinu dana starijim bratom igrala u… »
Poruka koja je večeras Srbiju digla na noge! Šta je sistem Pronađi me koji je prvi put aktiviran zbog nestale devojčice iz…

Poruka koja je večeras Srbiju digla na noge! Šta je sistem Pronađi me koji je prvi put aktiviran zbog nestale devojčice iz…

Kurir 26.03.2024
Sistem za brži pronalazak nestale dece „Pronađi me“ u Srbiji je aktivan od oktobra prošle godine. Ovaj sistem za cilj ima da ubrza pronalaženje nestale dece budući da je u ovim slučajevima svaki minut krucijalan. Kako je objašnjeno na… »
Jurić: Važno je da što više ljudi iz Bora prati uputstva policije

Jurić: Važno je da što više ljudi iz Bora prati uputstva policije

Novi magazin 26.03.2024
Okolnosti nestanka deteta su čudne i pitanje je kako je dete od nepune dve godine u tako kratkom roku nestalo bez traga, ali važno je da se što više ljudi iz Bora sada prati uputstva policije, rekao je Igor Jurić za N1. Podsetimo, devojčica Danka… »
"Kada su u pitanju deca, jedan minut je veoma važan": Oglasio se Igor Jurić povodom nestanka malene Danke (2)

"Kada su u pitanju deca, jedan minut je veoma važan": Oglasio se Igor Jurić povodom nestanka malene Danke (2)

Mondo 26.03.2024
Predsednik Centra za nestalu i zlostavljanu decu (CNZD) Igor Jurić se večeras oglasio povodom nestanke Danke Ilić (2). Predsednik Centra za nestalu i zlostavljanu decu (CNZD) Igor Jurić se večeras oglasio povodom nestanke Danke Ilić (2). Predsednik… »
Oglasio se šef štaba za vanredne situacije u Boru Ispričao detalje potrage za devojčicom i uputio važan apel

Oglasio se šef štaba za vanredne situacije u Boru Ispričao detalje potrage za devojčicom i uputio važan apel

Kurir 26.03.2024
Komandant štaba za vanredne situacije Aleksandar Milikić oglasio se povodom večerašnjeg nestanka devojčice Danke Ilić u Boru. - Nažalost, danas u jednom borskom naselju, dete od dve godine se izgubilo ispred porodične kuće. Još uvek su ekipe na… »
Oglasio se MUP zbog nestanka danke kod Bora: Ukoliko imate bilo kakve informacije, odmah pozovite 192

Oglasio se MUP zbog nestanka danke kod Bora: Ukoliko imate bilo kakve informacije, odmah pozovite 192

Kurir 26.03.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova aktivirali su sistem Pronađi me za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka dvogodišnje devojčice u mestu Banjsko Polje kod Bora. " Devojčica Danka Ilić, starosti dve godine nestala je danas oko… »
GSS: Građani da se ne uključuju u potragu, smetaju dronovima i spasilačkim psima

GSS: Građani da se ne uključuju u potragu, smetaju dronovima i spasilačkim psima

Novi magazin 26.03.2024
Danijel Aleksić iz Gorske službe spasavanja (GSS), koja pomaže policiji u potrazi za devojčicom Dankom Ilić (2) koja je nestala u Boru, rekao je za N1 da trenutno nema potrebe da se građani uključuju u potragu jer svojim prisustvom ometaju rad… »
Poznati se priključili akciji "amber alert" Svi traže malu Danku, ovo su detalji

Poznati se priključili akciji "amber alert" Svi traže malu Danku, ovo su detalji

Kurir 26.03.2024
Danka Ilić (2) nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod grada Bora. Zbog nestanka male Danke večeras se po prvi put u Srbiji aktivirao sistem popularno nazvan "amber alert", zvaničnog naziva "Pronađi me", kojim se javnost hitno… »
Oglasio se MUP Srbije o nestanku male Danke i sistemu "Pronađi me"

Oglasio se MUP Srbije o nestanku male Danke i sistemu "Pronađi me"

Telegraf 26.03.2024
U potragu za Dankom (2) uključio se i veliki broj građana. Devojčica Danka Ilić (2) nestala je danas na Banjskom polju u Boru. Povodom nestanka devojčice oglasio se i MUP Republike Srbije, čije saopštenje prenosimo u celosti: - Obaveštavamo sve… »
"Tražićemo je celu noć, tu su i Dronovi sa termovizijskim kamerama" Gradonačelnik Bora o nestaloj devojčici: Sada imamo…

"Tražićemo je celu noć, tu su i Dronovi sa termovizijskim kamerama" Gradonačelnik Bora o nestaloj devojčici: Sada imamo…

Kurir 26.03.2024
U Banjskom polju danas popodne nestala je dvogodišnja Danka Dragomirović dok se igrala sa majkom Ivanom i godinu dana starijim bratom. Policija i gradonačelnik Bora, Aleksandar Milikić zahvalili su Boranima na angažovanju i rekao da će večeras i… »
Doktorka hitne pomoći sa mesta potrage Za devojčicom Za Kurir "Nastavićemo da je tražimo iz sve snage"

Doktorka hitne pomoći sa mesta potrage Za devojčicom Za Kurir "Nastavićemo da je tražimo iz sve snage"

Kurir 26.03.2024
Pre više od četiri sata nestala je Danka Ilić (2) u borskom naselju Banjsko polje. Traže je policajci, vatrogasci, komunalna policija, više od 300 meštana, dovedeni su psi tragači, podignut dron, ali dete nije pronađeno. Za Kurir govorila je dr… »
Dovedeni psi, dignut dron, a kreće i potraga "vrata do vrata"! Policija podigla sve zbog nestale Danke (2)

Dovedeni psi, dignut dron, a kreće i potraga "vrata do vrata"! Policija podigla sve zbog nestale Danke (2)

Mondo 26.03.2024
Policija sada podiže sve svoje pripadnike i kreće potraga za malom Dankom (2) "vrata do vrata". Policija sada podiže sve svoje pripadnike i kreće potraga za malom Dankom (2) "vrata do vrata". Pre više od četiri sata nestala je Danka Ilić (2) u… »
Prvi snimak potrage za nestalom dankom (2)! Više od 300 ljudi traži devojčicu, mrak pravi problem

Prvi snimak potrage za nestalom dankom (2)! Više od 300 ljudi traži devojčicu, mrak pravi problem

Mondo 26.03.2024
Objavljen je snimak potrage za devojčicom koja je nestala kod Bora. Objavljen je snimak potrage za devojčicom koja je nestala kod Bora. Devojčica Danka (2) nestala je danas u Banjskom polju, jednom od zaseoka Brestovačke banje kod Bora. U potragu za… »
Doktorka hitne pomoći sa mesta potrage Za devojčicom (2)! "Nastavićemo da je tražimo iz sve snage"

Doktorka hitne pomoći sa mesta potrage Za devojčicom (2)! "Nastavićemo da je tražimo iz sve snage"

Mondo 26.03.2024
Doktorka Hitne pomoći govorila je o nestanku devojčice kod Bora. Doktorka Hitne pomoći govorila je o nestanku devojčice kod Bora. Pre više od četiri sata nestala je Danka Ilić (2) u borskom naselju Banjsko polje. Traže je policajci, vatrogasci… »
Trka sa vremenom u Boru: Devojčicu Danku (2) traži 300 ljudi, na terenu i vatrogasci-spasioci

Trka sa vremenom u Boru: Devojčicu Danku (2) traži 300 ljudi, na terenu i vatrogasci-spasioci

Nova 26.03.2024
Devojčica Danka (2) je nestala danas, apel roditelja objavljen je na društvenim mrežama, a sada su se organizovali i građani u potrazi za nestalim detetom. Potraga traje već satima, ali od nestale devojčice nema ni traga, ni glasa, javlja reporter… »
Nestala devojčica Danka (2): Poslednji put viđena u Banjskom polju, roditelji mole za pomoć

Nestala devojčica Danka (2): Poslednji put viđena u Banjskom polju, roditelji mole za pomoć

Nova 26.03.2024
"Nestala devojčica Danka koja ima dve godine u prigradskom naselju Banjsko polje kod grada Bora", napisano je na društvenim mrežama kojima kruži apel sa devojčicinom slikom. Kako se navodi u objavi roditelja, ako je neko vidi neka pozove policiju ili… »

Vesti dana »