Povezane vesti

Nestala dvogodišnja Danka, MUP prvi put aktivirao sistem „Pronađi me“

Nestala dvogodišnja Danka, MUP prvi put aktivirao sistem „Pronađi me“

Jugmedia 26.03.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova aktivirali su sistem Pronađi me za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka dvogodišnje devojčice u mestu Banjsko Polje kod Bora. Devojčica Danka Ilić, starosti dve godine nestala je danas oko… »
PRONAĐI ME! Nestala dvogodišnja devojčica u okolini Bora

PRONAĐI ME! Nestala dvogodišnja devojčica u okolini Bora

InfoKG 26.03.2024
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas oko 13 časova u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Zbog toga je danas po prvi put u Srbiji aktiviran sistem "Pronađi me!". Apeluje se na građane da ukoliko imaju bilo kakvu informaciju jave je policiji… »
Pronađi me! Nestala devojčica u okolini Bora

Pronađi me! Nestala devojčica u okolini Bora

RTK 26.03.2024
Dvogodišnja devojčica Danaka Ilić nestala je danas oko 13 časova u naselju Banjsko polje u Boru. Danka ima smeđu kosu, braon oči, visoka je oko 85 cm, na sebi ima maslinasto zelenu jaknu, ljubičaste pantalone i crne patike. Ako imate saznanja odmah… »
Nestala dvogodišnja devojčica iz Bora: Aktiviran sistem „Pronađi me“

Nestala dvogodišnja devojčica iz Bora: Aktiviran sistem „Pronađi me“

Naissus info 26.03.2024
Na terenu je policija, kao i vatrogasci-spasioci, pripadnici GSS i brojni građani. Očekuje se da iz Niša stignu pripadnici Žandarmerije sa psima-tragačima. U potrazi za devojčicom koriste se i dronovi sa termovizijskim kamerama. Danka je nestala u… »
Nestala devojčica u Boru. Potraga za njom traje satima!

Nestala devojčica u Boru. Potraga za njom traje satima!

Glas juga 26.03.2024
Dvogodišnja devojčica Danka Dragomirović nestala je na Banjskom polju u Boru, a potraga za njom traje već satima. Na terenu su trenutno policija, vatrogasci i dobrovoljno-spasilačko društvo. Akciji su se priključili i građani Bora, prijatelji i… »
Prvi put U Srbiji aktiviran sistem „Pronađi me“ za nestalu devojčicu (2) kod Bora: Ako imate saznanja odmah pozovite 192

Prvi put U Srbiji aktiviran sistem „Pronađi me“ za nestalu devojčicu (2) kod Bora: Ako imate saznanja odmah pozovite 192

U centar 26.03.2024
MUP je upravo aktivirao sistem potrage „Pronađi me“ po uzoru na Amber Alert za devojčicu Danku Ilić (2), koja je nestala danas tokom popodneva u okolini Bora. FOTO: MUP SRBIJE Objave putem različitih medija – televizijskih i radio emisija… »
Pokrenut sistem “Pronađi me” zbog nestanka svogodišnje devojčice kod Bora

Pokrenut sistem “Pronađi me” zbog nestanka svogodišnje devojčice kod Bora

IndeksOnline 26.03.2024
BOR – Sistem “Pronađi me” aktiviran je danas prvi put u Srbiji zbog nestanka dvogodišnja devojčica Danke Ilić u okolini Bora. Kako je navedeno na sajtu pronadjime.mup.gov.rs, devojčica ima smeđu kosu, braon oči, a visoka je oko 85… »
Potraga u toku za dvogodišnjom devojčicom nestalom u okolini Bora

Potraga u toku za dvogodišnjom devojčicom nestalom u okolini Bora

IndeksOnline 26.03.2024
BOR – Dvogodišnja devojčica D. D. nestala je danas u okolini Bora i potraga za njom je u toku, rečeno Tanjugu u Policijskoj upravi Bor. Na terenu su policija i vatrogasci, kao i građani koji su se uključili u potragu. Kako prenose mediji… »
HITAN APEL! Nestala dvogodišnja devojčica u okolini Bora

HITAN APEL! Nestala dvogodišnja devojčica u okolini Bora

Niške vesti 26.03.2024
Danka je nestala u 13.45 u naselju Banjsko polje (grad Bor). Smeđe je kose, braon očiju, visine je oko 85 centimetara, na sebi je u trenutku nestanka imala ljubičaste pantalone, maslinasto zelenu jaknu, crne patike i kosu vezanu u rep. Ukoliko imate… »
U Banjskom polju nestala dvogodišnja devojčica. Za njom tragaju policija i spasilačke jedinice PU Bor

U Banjskom polju nestala dvogodišnja devojčica. Za njom tragaju policija i spasilačke jedinice PU Bor

Ist media 26.03.2024
Dvogodišnja devojčica nestala je danas popodne u naselju Banjsko polje, potvrđeno je za Ist media u Policijskoj upravi u Boru. Kako smo obavešteni u PU Bor, za njom se intenzivno traga u naselju i okolini a u potragu su uključeni policija, vatrogasna… »
U Banjskom polju nestala dvogodišnja devojčica. Za njom tragaju policija i spasilačke jedinice PU Bor

U Banjskom polju nestala dvogodišnja devojčica. Za njom tragaju policija i spasilačke jedinice PU Bor

Glas Zaječara 26.03.2024
Dvogodišnja devojčica nestala je danas popodne u naselju Banjsko polje – jaclja portal Ist Media. Prema saznanjima portala Ist Media za nestalom devojčicom se intenzivno traga u naselju i okolini a u potragu su uključeni policija, vatrogasna… »

Vesti dana »